M. Binotto: „Ferrari“ daug nusileidžia lyderiams (3)

M. Binotto: „Ferrari“ daug nusileidžia lyderiams
logo 2021 Gruodžio 08 d. 15:58, Ferrari

„Ferrari“ praktiškai garantavo sau trečiąją vietą šiame sezone Konstruktorių taurės įskaitoje – pranašumas prieš artimiausius persekiotojus iš „McLaren“ komandos dabar siekia 38,5 taško. Kita vertus, „Ferrari“ vadovas Mattia Binotto pripažįsta, kad atsilikimas nuo pirmaujančios lyderių poros yra labai didelis.

„Šaunu, kad mes pasiekėme tokių rezultatų, ypač turėdami galvoje tai, kaip praėjo lenktynės Belgijoje, Monzoje ir Rusijoje, - M. Binotto sakė leidiniui „Racingnews365“.- Po paminėtų etapų mums buvo sunku įsivaizduoti, kad trečioji vieta yra įmanoma. Tačiau komanda tęsė įtemptai darbti, neprarado koncentracijos ir rodė stabilius rezultatus.

Šiais metais mes siekėme, kad rezultatai pagerėtų, daug dėmesio skyrėme detalėms, o mūsų pažangos iliustracija buvo tas faktas, kad mes gaudavome pakankamai nemažai taškų tada, kai jie būdavo reikalingiausi.

Trečia vieta – puikus rezultatas. Šiais metais kol kas pasiekėme maksimumo, bet žinome, kad „Ferrari“ tikslai yra visai kitokie. Mes suprantame, kad dar labai daug nusileidžiame lyderiams. Kita vertus, galime džiaugtis pažanga, padaryta šiemet. Trečioji vieta duos mums ramybę prieš žiemos pertrauką, kurios metu galėsime ramiai ruoštis kitam sezonui, kuris su nauju reglamentu bus visai kitoks“.

Scuderia Ferrari
Komanda: Scuderia Ferrari 2022 sezono taškai: 334
Variklis: „Ferrari“ Važiuoklė: F1-75
Plačiau


Komentarai (3)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Bi
IP: 40fdd01 | 12/09 10:06 Atsakyti
kart
12/08 19:15

Turėjo Ferrari sezoną atsostgų, tad reikia tikėtis, kad gerai padirbėjo ties sekančių metų projektu. Visada top komandos, nekovojančios dėl titulo geriau pasiruošia būsimiems sezonams. Būtų jau laikas perimti lyderio rolę.

Kad Ferrari tam pakilimo sezonui ruošiasi nuo 2008 metų kažkur. Kimio titulo galime neskaityti, nes jis tiesiog nukrito iš dangaus.
Yuzefas
IP: af1347c | 12/08 20:14 Atsakyti
,,Tačiau komanda tęsė įtemptai darbti, neprarado koncentracijos ir rodė stabilius rezultatus'' ar cia rusai vertimus daro ?
kart
IP: ff4c1cb | 12/08 19:15 Atsakyti
Turėjo Ferrari sezoną atsostgų, tad reikia tikėtis, kad gerai padirbėjo ties sekančių metų projektu. Visada top komandos, nekovojančios dėl titulo geriau pasiruošia būsimiems sezonams. Būtų jau laikas perimti lyderio rolę.
×

TOP naujienos