M. Binotto: „Ferrari“ turi puikią pilotų sudėtį (2)

M. Binotto: „Ferrari“ turi puikią pilotų sudėtį
logo Sausio 13 d. 13:10, Ferrari

Šiais metais „Ferrari“ komandos pilotų sudėtis bus pakankamai jauna – 23-ejų metų Charlesas Leclercas ir 26-erių Carlosas Sainzas. Tokių jaunų lenktynininkų „Ferrari“ neturėjo nuo pat 1968 metų. Komandos vadovas Mattia Binotto patenkintas tokia sudėtimi ir visai nesigaili dėl to, kad jie nepasikvietė į komandą Lewiso Hamiltono.

Mattia Binotto: „Sebastianas Vettelis yra  šaunus vaikinas ir puikus lenktynininkas, mes kartu pasiekėme neblogų rezultatų, bet atėjo laikas judėti toliau. Šiais metais pas mus lenktyniaus su labai jauni sportininkai – tai pati jauniausia „Ferrari“ sudėtis nuo 1968 metų. Charlesas ir Carlosas – labai geri ir talentingi lenktynininkai. Nežiūrint į jų jauną amžių, jie jau turi nemažą patirtį „Formulėje-1“. Esu patenkintas mūsų pasirinkimu.

Pas mus nebus nei „pirmo numerio“, nei „antro numerio“ – Charlesas ir Carlosas turės vienodus šansus, bent jau sezono pradžioje. Džiaugiuosi, kad jie galės kovoti tarpusavyje. Mes turime uždirbinėti kuo daugiau taškų komandai. Pažiūrėsime, kaip situacija klostysis sezono metu, kokių asmeninių rezultatų galės pasiekti mūsų pilotai ir ar reikės mums keisti strategiją, bet sezono pradžioje jie galės kovoti tarpusavyje.

Nemanau, kad mes pasigailėsime dėl to, kad nepasirašėme kontrakto su Lewisu Hamiltonu. Priimdami vienokį ar kitokį sprendimą, mes jį laikome teisingu. Mes jau turime nuostabų lenktynininką – Leclercą ir jau daug ką padarėme dėl jo progreso. Jei jis gaus tinkamą bolidą, tai būtinai pakovos su Lewisu – tuo aš neabejoju. Mes jau pasirinkome ir man atrodo, kad Charlesas ir Carlosas – puikūs sportininkai. Nemanau, kad mes dėl to gailėsimės“.


Komentarai (2)
Kragas
IP: 39f256c | 01/14 05:27 Atsakyti
Ferrari vargu ar pakils iki pat rikiuotės priekio 2021. Dėmesys tai 2022. Tai Hamiltonas neiškentėtų net vieno sezono Ferrari komandoje. Nes geriausiu atveju kaip Leclercas dėka įvykių trasoje kokius kelis podiumus būtų paėmęs. O Hamiltonui tai nelabai tinka žinant, kad kiekviename savo sezone jis yra iškovojęs bent po vieną pergalę. O sezonas Ferrari komandoje 2021 metais manau tikrai jam būtų pats pirmas "sausas" sezonas. Realiai Hamiltonas į dabartinę Ferrari tas pats kas Raikkonenas į Alfa. Visi titulai yra ir pergalių labai daug, bet vat norisi dar pasivažinėti. "Hobis" kaip Raikkonenas sako. Hamiltonas galėjo eiti į Ferrari nebent turėdamas vilčių jog atėjus naujam reglamentui 2022 metais Ferrari vėl bus greiti.
bmw v8
IP: 59a066c | 01/13 23:14 Atsakyti
Na jeigu būtų pasirašę kontraktą su LH, tai būtų išsprendę mažiausiai vieną problemą, kurią net pats įvardino, kaip nugalėti LH? Antras dalykas, kad iš LH būtų sužinoję labai daug MB techninių sprendimų, kurie padėtų prisivyti, o gal net ir aplenkti MB. Na ir neesminis turbūt dalykas, tai turėtų 7 kart čempioną vietoj jauniklių, kurių ateitis perspektyvi, bet neaiški 🙄
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas