M. Binotto: Leclercas įgijo labai daug lyderio savybių (1)

M. Binotto: Leclercas įgijo labai daug lyderio savybių
logo Sausio 19 d. 19:45, Ferrari

Ferrari“ komanda neabejotinai nori kuo greičiau pamiršti praėjusį sezoną, per kurį „Formulės-1“ gigantė surinkos viso labo 131 tašką ir konstruktorių įskaitoje užėmė vos septintąją vietą.

Artėjantį sezoną Italijos ekipa pasitinka su rimtomis permainomis – keturiskart F-1 pasaulio čempioną Sebastianą Vettelį pakeitė ispanas Carlosas Sainzas, kuris taps Charleso Leclerco komandos draugu. Būtent jaunąjį monakietį didžioji dalis F-1 eskpertų laiko naujuoju „Ferrari“ lyderiu.

C. Leclercas jau pernai buvo gerokai pranašesnis už savo tituluotą komandos draugą ir surinko didžiąją dalį „Ferrari“ taškų. Savo komandos pilotui gražių žodžių negailėjo ir „Ferrari“ vadovas Mattia Binotto, kuris įsitikinęs, kad C. Leclercas pamažu įgauna vis daugiau lyderio savybių.

„Manau, kad praėjęs sezonas Charlesui buvo labai svarbus. Akivaizdu, kad bolidas neleido jam konkuruoti dėl aukščiausių pozicijų, tačiau Leclercas įgijo labai daug lyderio savybių.

Mano nuomone, jam nebereikia įrodinėti, koks greitas gali būti trasoje. Visi supranta, kad jis yra aukščiausio lygio pilotas. Net tokiomis sunkiomis sąlygomis Charlesas pasiekė įspūdingų rezultatų tiek kvalifikacijose, tiek lenktynėse. Už tai jis nusipelnė didžiausios pagarbos“, – kalbėjo M. Binotto.

„Leclercas labai palaiko komandą. Jis žino, kada gali paspausti komandą, o kada reikia tiesiog ją palaikyti ir bandyti tobulėti kartu. Charlesas puikiai supranta, kad „Ferrari“ rezultatai ateityje stipriai priklausys ir nuo jo pasirodymų. Jis tapo tikru lyderiu ne tik trasoje, bet ir už jos ribų.

Žinoma, praėjusį sezoną Leclercas patobulėjo ir kaip lenktynininkas. Net neabejoju, kad jo laukia labai šviesi ateitis. Jau dabar Leclercas yra vienas geriausių lenktynininkų rikiuotėje, bet jis taps dar geresniu“, – neabejojo italas.


Komentarai (1)
Klaidos
IP: 2370222 | 01/20 07:38 Atsakyti
Eskpertai skyrė Ferrari 7 vietą...
Huklenbergo COVID-16 siragliai...
Klaidos nebestebina...
×

TOP naujienos