M. Binotto: lenktynės Mugello garantuotos 98 proc. (1)

M. Binotto: lenktynės Mugello garantuotos 98 proc.
logo Liepos 06 d. 11:20, Ferrari

Jau ne kartą buvo rašyta, kad „Ferrari“ derasi su „Formule-1“ dėl etapo Mugello trasoje surengimo rugsėjo 11-13 dienomis – kitą savaitę po to, kai įvyks Italijos GP varžybos Monzoje.

Trasa Mugello apylinkėse priklauso „Ferrari“ kompanijai ir šis etapas italų automobilių sporto legendai bÅ«tų jubiliejinis – 1000-tasis istorijoje ir „Ferrari“ nori šÄ¯ etapą surengti pas save.

„Ferrari“ vadovas Mattia Binotto pareiškė, kad etapas Mugello trasoje jau suderintas 98 proc....

Mattia Binotto: „Kontraktas dar nepasirašytas, bet mes esame labai arti jo. Mes rimtai ties tuo dirbame, sąveikaujame su „Formulės-1“ vadovybe, kad Mugello įvyktų 1000-tasis etapas „Ferrari“ istorijoje.

Yra 98 proc. tikimybė, kad viskas pasiseks, bet parašai po kontraktu kol kas nepadėti. Be to, mes tikimės, kad lenktynės įvyks su žiÅ«rovais tribÅ«nose, bet čia daug kas priklauso nuo situacijos su COVID-19 šiame regione tuo momentu“.

Mugello trasa gana dažnai buvo naudojama įvairiems bandymams, tačiau čia niekada nebuvo rengiamas GP etapas. Trasa yra labai greita ir patinka lenktynininkams, nors yra gana siaura šiuolaikiniams „Formulės-1“ bolidams – lenkti Mugello bÅ«tų gana sudėtinga.


Komentarai (1)
Accadia
IP: 3ef1799 | 07/06 19:04 Atsakyti
98%, kad Ferrari nelaimės ir savoj šaly..
×

TOP naujienos