M. Binotto: mums reikia dar truputį laiko (1)

M. Binotto: mums reikia dar truputį laiko
logo 2019 Gruodžio 14 d. 12:30, Ferrari

„Ferrari“ komandos vadovas Mattia Binotto įvardijo tikslus kitam sezonui...

Mattia Binotto: „Esu tvirtai įsitikinęs, kad 2020 metais mes pasirodysime geriau. Mes atvažiuojame į GP etapus ne todėl, kad bÅ«tumėm antri – mes norime laimėti lenktynes ir titulus. Aš nieko nežadėsiu tifoziams – mes nežinome, ko kitais metais pasieks varžovai, bet galiu patikinti juos tuo, jog komanda padarys viską, kad 2020 m. pasiektumėm didesnės sėkmės nei praėjusiame sezone. Mes norime matyti daugiau tokių emocionalių momentų kaip pergalė Monzoje.

2019 m. padarėme per daug klaidų. Gali bÅ«ti, jog po pozityvių žiemos bandymų mÅ«sų lÅ«kesčiai buvo per dideli. Sezono eigoje mums pritrÅ«ko stabilumo, o klaidos atsiliepė pasirodymų lygiui. Vertindamas sezoną apskritai, aš manau, kad mÅ«sų dalyvavimą reikia įvertinti nepatenkinamai.

Stiklinė yra greičiausiai per pusę pilna nei tušÄia. Mes iškovojame devynias „pole“ – šešias iš jų paeiliui, mÅ«sų mašinos pirmavo lenktynėse 406 ratus – trečdalį viso sezono. Pirmą kartą nuo 2010 metų mes laimėjome varžybas Monzoje. Kai kuriuose etapuose mÅ«sų mašina buvo pati greičiausia. Teigiamu momentu laikau ir Charleso Leclerco pažangą – jis puikiai susitvarkė.

Nors aš ir parašiau neigiamą pažymį, mes įtemptai dirbame ties vidutine ir ilgalaike projekto, kuriam šis sezonas buvo pirmas, perspektyvomis. Žinoma, pirmaudami 406 ratus, mes turėjome iškovoti daugiau pergalių, bet dabar komanda yra kÅ«rimosi fazėje, kaip praeityje buvo Jeano Todto bei Michaelio Schumacherio epochos kÅ«rimosi periodo pradžioje.

Aš laikau mus jauna komanda. Tuomet taip pat prireikė laiko, kad „Ferrari“ galėtų pasiekti tikslų. 1997 ir 1998 m. iki titulo pritrÅ«ko visai nedaug, o 1999 m. mes iškovojome Konstruktorių taurę, o nuo 2000 m. prasidėjo titulai asmeninėje įskaitoje vienas po kito. Norint užlipti ant viršÅ«nės ir išsilaikyti joje, mums reikia dar truputį laiko“.

 


Komentarai (1)
YZF
| 12/14 13:05 Atsakyti
Reikia dar truputi laiko. 12 metu pradejo, bet dar siek tiek reikia.
×

TOP naujienos