M. Binotto: mūsų mašina – ne pati greičiausia (3)

M. Binotto: mūsų mašina – ne pati greičiausia
logo Birželio 30 d. 18:55, Pirelli

Ferrari“ komandos vadovas Mattia Binotto patvirtino – į Austriją komanda atsiveš tą pačią mašiną, kuri buvo per bandymus Barselonoje, o pirmieji rimti atnaujinimai atsiras tik Vengrijoje.

Mattia Binotto: „Šį savaitgalį mūsų mašina bus tokios pat konfigūracijos, kurią mes naudojome per bandymus Barselonoje. Tai nereiškia, kad mes nieko neveikėme per tas penkias savaites, kai galėjome dirbti su bolidu priverstinės pertraukos metu. Priežastis yra ta, kad bandymų rezultatai privertė mus rimtai koreguoti mašinos vystymo kryptis, ypač aerodinamiką.

Reikėjo suprasti, kodėl mes nesulaukėme deramų rezultatų ir reikėjo pakeisti visą programą. Būtų labai neproduktyvu judėti ta pačia kryptimi, kurią buvome pasirinkę anksčiau – tai vis tiek mums neleistų pasiekti norimų tikslų.

Mes nutarėme sukurti naują bolido modernizacijos programą, suprasdami, kad iki pirmų lenktynių mes nesuspėsime. Dabar tikslas – paruošti naujienas iki trečiųjų lenktynių, kurios įvyks liepos 19 d. Hungaroringe.

Be mašinos tobulinimo mes pastarąsias kelias savaites dirbome su jos elgesiu simuliatoriuje su mūsų pilotų pagalba. Surinkta informacija kažkiek turėtų mums padėti Austrijoje.

Mes žinome – dabar mūsų mašina nėra pati greičiausia. Mes tai žinojome dar iki to, kai ruošėmės į Melburną ir nuo to laiko situacija nepasikeitė. Spielbergo trasos charakteristikos visai kitokios nei trasos Barselonoje, o ir temperatūra bus kur kas aukštesnė nei vasario mėnesį. Austrijoje mes turėsime išnaudoti bet kokius šansus, o Vengrijoje, gavę naujoves, jau galėsime sulyginti mūsų bolidą su varžovų. Mes realiai vertiname situaciją, turėdami galvoje žiemos bandymų problemas, tačiau visai nenusiminame.

Daryti toli siekiančias išvadas prieš labai neįprasto sezono pradžią yra dar labiau beprasmiška nei anksčiau. Po penktadienio treniruočių mes turėsime kai kuriuos orientyrus, bet tik kvalifikacija parodys tikrąjį jėgų išsidėstymą. Bei ir šiuo atveju lieka kai kuris neapibrėžtumas, susijęs su tuo, kad tai bus tik pirmasis etapas, kuriame daug kas priklausys nuo patikimumo ir padangų darbo.

Mes turime judėti link tobulumo viskame, kiekvienoje sesijoje. Koks to tikslas? Uždirbti kuo daugiau taškų. Neįprasta rengti dvejas lenktynes toje pačioje trasoje, bet tai leis surinkti mums daugiau duomenų tolimesnei analizei. Mūsų darbas per pirmąjį savaitgalį turės didelės įtakos antrosioms lenktynėms“.


Komentarai (3)
Larensas
IP: 295408d | 07/01 18:58
amžini fiato eilėraščiai
RSFerrari
IP: 58d430c | 07/01 10:05
You don't say...
Telemetrijus
IP: 09e3a02 | 06/30 20:13
Sandbag'inimas - vienas iš požymių, kad sezonas tuoj prasidės.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas