M. Binotto: Sainzas ateityje gali tapti F-1 čempionu

M. Binotto: Sainzas ateityje gali tapti F-1 čempionu
logo 2020 Birželio 06 d. 17:47, Ferrari

Ferrari“ neseniai paskelbė, kad nuo 2021 metų Sebastiano Vettelio vietą komandoje užims „McLaren“ pilotas Carlosas Sainzas.

Po šio sprendimo iškart pasigirdo nuomonių, kad ispanas taps antruoju italų ekipos pilotu, o visos viltys bus dedamos į Charlesą Leclercą. Vis tik pats C. Sainzas paneigė gandus, kad jo sutartyje yra numatyta antrojo piloto rolė.

Ispano galimybėmis, panašu, tiki ir „Ferrari“ komandos vadovas Mattia Binotto, kuris įsitikinęs, kad C. Sainzas ateityje gali tapti F-1 čempioniu, tačiau pripažino, jog pirmieji metai naujoje aplinkoje turėtų bÅ«ti pakankamai sunkÅ«s.

„Ar Sainzas gali tapti F-1 čempionu 2021 metais? Manau, kad pirmieji metai jam vis tik bus kiek sunkesni, nes turės susipažinti tiek su bolidu, tiek su komanda. BÅ«tent dėlto su juo ir nebuvo pasirašyta tik vienerių metų sutartis. Esu tikras, kad jis bus labai greitas bei ateityje tikrai gali tapti F-1 čempionu.

BÅ«sime labai laimingi, jei Sainzas, kaip ir Leclercas, sugebės nuolat kovoti dėl aukšÄiausių pozicijų ir padės mums pasiekti pagrindinį tikslą – triumfuoti konstruktorių įskaitoje“, – bendraudamas su „Marca“ kalbėjo M. Binotto.

„Ferrari“ vadovas taip pat tikisi, kad pavyks išvengti konfliktinių situacijų tarp komandos pilotų, tačiau jei jų pasitaikys, M. Binotto yra pasiruošÄ™s jas spręsti.

„Manau, kad viskas klostysis sklandžiai, o jei pasitaikys įtemptų situacijų, tuomet su jomis tvarkysiuosi aš. Privalome bÅ«ti pozityvÅ«s. Leclercas su laiku darosi vis geresnis ir jis supranta, kad komanda yra pirmoje vietoje.

Dabar mums svarbu turėti du greitus pilotus bei išlaikyti gerą komandinę dvasią. Pilotai privalo suprasti, kad komandos interesai yra aukšÄiau asmeninių. Manau, kad trasoje pamatysime, kuris vertas bÅ«ti pirmuoju, o kuris antruoju pilotu“, – pridėjo italas.

M. Binotto pakomentavo ir išsiskyrimą su S. Vetteliu bei patikino, kad jis bÅ«tų labai laimingas, jei vokietis atsidurtų „Mercedes“ gretose.

„Sebastianas buvo mÅ«sų pagrindinė opcija kitam sezonui, bet tuomet mus užklupo koronaviruso pandemija, kuri pakeitė labai daug dalykų. Privalėjome priimti sunkų sprendimą. Pasigirsta gandų, kad Vettelis gali atsidurti „Mercedes“ komandoje ir jei tai nutiktų, aš būčiau labai laimingas“, – situaciją komentavo M. Binotto.Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas