M. Binotto: tiesiosiose esame greitesni nei buvome pernai

M. Binotto: tiesiosiose esame greitesni nei buvome pernai
logo 2021 Kovo 14 d. 20:06, Ferrari

Mattia Binotto pasidžiaugė, kad jo vadovaujamai „Ferrari“ komandai pavyko pašalinti vieną iš didžiausių problemų praėjusiais metais - greičio stoką tiesiosiose.

Po atlikto tyrimo 2019 m. ir įsigaliojusių techninių direktyvų, „Ferrari“ pernai stipriai kentėjo dėl greičio stokos. Šiemet komanda naudos naują variklį. O po bandymų Bahreine M. Binotto pasidžiaugė, kad ekipos bolidai tiesiosiose bus greitesni.

„Žinome kaip viskas vyksta, kai variklis yra bandomas gamykloje ant bandymų stendo. Bet sumontavus jį bolide, svarbiausia tampa greitis“, - kalbėjo M. Binotto.

„Pernai čia, Bahreine, vykusioje kvalifikacijoje tiesiosiose buvome labai lėti. Mes nepatekome į paskutinę kvalifikacijos dalį ir stipriai atsilikome nuo „pole“ iškovojusio sportininko. Dabar, atsižvelgus į tai, ką matėme per pastarąsias kelias dienas, bent jau tiesiosiose mÅ«sų greitis yra gana neblogas. Akivaizdu, kad šiemet esame greitesni nei buvome pernai.“

„Žinome, kad mums pavyko pagreitėti ne vien tik dėl naujo variklio. Prie to prisidėjo ir pakitusi bolido aerodinamika. Pasakysiu paprastai, tiek variklis, tie aerodinamika prisidėjo prie to, jog esame greitesni.“


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas