M. Binotto turi naują darbą (2)

M. Binotto turi naują darbą
logo Vasario 21 d. 21:26, Ferrari

Naujienų apie buvusį „Ferrari“ komandos vadovą Mattia Binotto nebuvo jau seniai, bet šiandien Italijos spauda pranešė, kad jis nuo šiol užima kompanijos TEXA vykdomojo direktoriaus postą ir įeina į valdybą.

TEXA kompanija buvo įkurta daugiau kaip prieš 30 metų ir per tą laiką tapo viena iš pirmaujančių pasaulyje įmonių, gaminančių diagnostinę įrangą auto-moto technikai. Binotto patikėta vadovauti naujam padaliniui, pavadintam „E-Powertrain“ - jis specializuojasi įvairių komponentų gamyboje elektra varomam transportui – jie išleidžia šiuolaikinius aukšto efektyvumo elektros variklius, adapterius, jėgaines, o taip pat programinės įrangos kompleksus. Kalba pirmiausiai eina apie ypatingus komponentus, skirtus sportiniams elektromobiliams.

Binotto taip pakomentavo sprendimą užsiimti nauja jam veikla: „Esmė ne vien mano patirtyje dirbant automobilių sporte, nes būtent šioje srityje praėjo mano visas gyvenimas – mane traukia ambicingas TEXA projektas, strateginis šios italų bendrovės mąstymas, kuri nori būti pirma savo srityje.

Kompanija nori sukurti naujus technologinius standartus globaliu mastu, tam jau mobilizuoti finansiniai resursai ir pritraukti talentingiausi specialistai. Visa tai vyksta Italijoje, kuri turi gerai išvystytą automobilinę kultūrą...“

Ar M. Binotto visas savo jėgas atiduos šiam naujam darbui, ar tai derins su kokias nors kitais projektais, kol kas nepranešama“.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
4Ratai
IP: 5c23de3 | 02/21 22:32 Atsakyti
Cia tik laikina stotele kol dar vyksta aktoriu atranka innauja Hario poterio filmo perleidima.
Zvejs
IP: 5fcb833 | 02/21 21:45 Atsakyti
Galvojau pagal antraste kad cirke. Pasirodo ne...
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 1005
2. mantioras 1001
3. Tadux15 1000
4. Kęstutis Šimkus 991
5. Giriby 983