M. Blundellas: reikia peržiūrėti bandymų taisykles

M. Blundellas: reikia peržiūrėti bandymų taisykles
logo 2020 Rugpjūčio 27 d. 11:49, Daimler AG

Buvęs „Formulės-1“ lenktynininkas Markas Blundellas jau daugelį metų dirba pilotų vadybininku. Jis mano, kad yra būtina peržiūrėti apribojimus bandymams, kad būtų duotas šansas pasireikšti jauniems sportininkams.

Markas Blundellas: „Formulėje-1“ reikia peržiūrėti bandymų taisykles. Būtų šaunu komandose pamatyti nedideles bandymų brigadas, kurios apriboto biudžeto sąlygomis galėtų dirbti su jaunimu ir ruošti naują pilotų kartą. Tada ir komandos būtų įsitikinusios, kad jiems verta pasirašyti kontraktą su konkrečiu sportininku, kad jam galima patikėti F-1 bolidą.

Dabar „Formulėje-1“ įprastai pasirašomos sutartys su tais, kas ateina iš „Formulės-2“. Bet čia atsiliepia gana dideli skirtumai tarp šių mašinų ir jauni pilotai sunkiai atlaiko spaudimą.

Pastaraisiais metais tik Maxas Verstappenas sugebėjo nustebinti. Iš pat pradžių jis „uždegė“ F-1 pasaulį, po to kiek prigeso, o dabar sugrįžo į kovą dar stipresnis. Bet tai sau gali leisti tik „Red Bull“. Kiti nenori taip smarkiai rizikuoti, todėl komandų sudėtys nesikeičia daugelį metų. O tai blogai“...Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 2883
2. redworm 2851
3. Valerijonas 2848
4. berta 2847
5. Valode 2778