M. Brundle'as įspėjo L. Hamiltoną: reikės maksimaliai stengtis (4)

M. Brundle'as įspėjo L. Hamiltoną: reikės maksimaliai stengtis
logo Birželio 12 d. 15:54, Mercedes-Benz Grand Prix Ltd nuotr.

F-1 apžvalgininkas Martinas Brundle‘as nesutiko su „Mercedes“ vairuotojo Lewiso Hamiltono pareiškimu, jog Kanados GP buvo vienas prasčiausių jo karjeros pasirodymų. Pasak M. Brundle‘o, daugkartinis čempionas, kaip ir visa „Mercedes“, atrodė greitas. Tačiau jis taip pat akcentavo, kad norėdamas neatsilikti nuo jaunesnių kolegų, L. Hamiltonas privalės rodyti meistriškumą.

„Buvo agresyvios lenktynės, kur matėme daug lenkimų Tai nebuvo lenktynes, kurias būtų galima pavadinti visų laikų klasika, tačiau tai buvo įtemptos ir įsimintinos lenktynės. Taip pat, susidarė įspūdis, kad „Mercedes“ čia turėjo greičiausią automobilį ir galėjo laimėti vien dėl savo greičio, kai važiavo sausai dangai skirtomis padangomis.

Russellui daug kainavo lemiama klaida aštuntame posūkyje, kai jis prarado poziciją trasoje ir galimybę atakuoti Verstappeną. Buvo momentas, kai Hamiltonas tiesiog skriejo ir puikiai grįžo į lenktynes po to, kai jų pradžioje buvo prispaustas Alonso. Pats Lewisas sakė, kad tai buvo vienos blogiausių jo lenktynių, kas man neatrodo taip akivaizdu. Galbūt jis padarė keletą smulkių klaidų.

Prieš jį esantys jaunuoliai išlieka jaunatviški, greiti ir bebaimiai. Tačiau tuo pačiu jie turi daug patirties, todėl dabar Hamiltonui visuomet reikės žaisti savo „A žaidimą“, kad jiems prilygtų arba juos įveiktų“, - sakė M. Brundle‘as.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Nesupratau
IP: 3c777c5 | 06/12 16:05 Atsakyti
Nesupratau Mersų taktikos dėti Hardus LH likus 20 ratų iki pabaigos, na visiškai nesupratau, juk net trasa buvo džiūstanti, kokia prasmė dėti kiečiausias džiūstančioje trasoje, likus 20 ratų esant lengvam bolidui.
Nu
IP: 3cf9204 | 06/12 19:37 Atsakyti
Tai
06/12 19:10

Tai kokia prasmė dėti vis tiek Hardus jei ir durnam aišku, kad su j... skaityti daugiau

Parašyk Mercedes komandai privačiai per instagrama, gal atsakys, atsižvelgs į tavo pastabas. :)
Nu
IP: 3cf9204 | 06/12 17:08 Atsakyti
Nesupratau
06/12 16:05

Nesupratau Mersų taktikos dėti Hardus LH likus 20 ratų iki pabaigos... skaityti daugiau

Mediumu nebuvo, o softu manau pabijojo dėti, gal matė per treniruotes kad jie ant ribos tokiam kiekiui ratų, o čia dar ir reiktų agresyviai važiuoti ir atakuoti, o kadangi hardai buvo nauji, tai teko juos naudoti, nors akivaizdžiai jie neveikė ir ant Russello bolido prieš tai.
Tai
IP: 06d97c1 | 06/12 19:10 Atsakyti
Nu
06/12 17:08

Mediumu nebuvo, o softu manau pabijojo dėti, gal matė per treniruote... skaityti daugiau

Tai kokia prasmė dėti vis tiek Hardus jei ir durnam aišku, kad su jais nevaziuos, plius kaip sakau, galas varžybų, žema temp, 12-14 ratų su softais drąsiai, o tiketina būtų 18 be problemų, prarast irgi nėra ką
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 2118
2. mantioras 2064
3. Beržas 2063
4. Valode 2062
5. Giriby 2061