M. Brundle'as: nemanau, kad Maxas atsisakytų 2025-ųjų titulo (3)

M. Brundle'as: nemanau, kad Maxas atsisakytų 2025-ųjų titulo
logo Gegužės 12 d. 10:35, Getty Images/Red Bull Content Pool nuotr.

Pastarųjų metų čempionas Maxas Verstappenas paskutiniu metu yra aktyviai siejamas su „Mercedes“. Nors pats sportininkas ne kartą pasidžiaugė padėtimi „Red Bull“ komandoje, tačiau jis nei karto tvirtai taip ir nepasakė, jog ketina likti šioje komandoje bent jau iki dabartinio kontrakto pabaigos.

Dabar M. Verstappeno situaciją pakomentavo F-1 apžvalgininkas Martinas Brundle‘as.

„Maxo situacija yra platesnis paveikslas ir tai tikrai labai sudėtinga. Norint priimti teisingą sprendimą dėl perėjimo, reikia turėti krištolinį rutulį ir suprasti kokie bus jėgos agregatai, aerodinaminė komanda ir daug kitų veiksnių. Man įdomu ar Verstappeno komanda realiai nori žaisti su pasitraukimo korta ir mesti ją kažkuriuo metu, jeigu jie nebus tikri dėl ateities.

Tačiau bent jau kitais metais dominuojantį automobilį turėtų turėti „Red Bull“ ir aš nemanau, kad jie norėtų atsisakyti dar vieno potencialaus čempiono titulo.

Kalbant apie Adriano Newey pasitraukimą, manau, kad Verstappeno komanda buvo gerai informuota apie visą proceso eigą. „Red Bull“ sako, kad Adrianas jau nuo praėjusių metų neturėjo tokios įtakos ir jo pasitraukimas buvo svarstomas jau kurį laiką. Taigi, jie turi gerą struktūrą ir ruošiasi ateičiai. Komanda sako, kad yra puikiai pasirengusi, tačiau tokio genijaus kaip Adrianas praradimas niekuomet nėra gera žinia. Esu tikras, kad bet kokiame projekte, prie kurio prisijungtų Adrianas, pamatytume vieną ar dvi jo genialias idėjas“, - kalbėjo M. Brunde‘as.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Aivaras1
IP: 81e968b | 05/12 10:47 Atsakyti
vienas is nedaugelio logisku ir sveiku protu pagristu burunduko brundlo pasisakymu pask metu su kuriuo sunku butu nesutikti
lolol
IP: ae918c1 | 05/12 13:00 Atsakyti
Vienas papildomas titulas ateityje garantuotu kur kas daugiau pajamų, nei perėjimas į MB. Tikrai labai nustebčiau, jei jis kur nors išeitu. Greičiausiai trauksis iš F1 "nenugalėtas" ir tai bus laba protingas žingsnis - kvaila bandyti kažką įrodinėti, kaip, kad bando Alonso.
SliMMaz
IP: 5202f81 | 05/12 14:42 Atsakyti
lolol
05/12 13:00

Vienas papildomas titulas ateityje garantuotu kur kas daugiau pajamų,... skaityti daugiau

Alonso tiesiog myli pati lenktyniavima, jei butu kitaip, nebutu grizes i Alpine po pertraukos, nes tikrai zinojo, kad titulas su jais nesviecia, kaip ir su Astonais, tik Hondos atejimas '26 speju jam sukelia malonia intriga. O del isejimo nenugaletam tai speju pas ji checkliste speju yra punktas aplenkt LH titulu grafoje, tai 27m jis tikrai niekur neiseis :)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1504
2. mantioras 1504
3. Tadas Misevičius 1499
4. Giriby 1482
5. Tadux15 1472