M. Brundle'as turi patarimą C. Sainzui (2)

M. Brundle'as turi patarimą C. Sainzui
logo Balandžio 16 d. 15:45, Ferrari nuotr.

F-1 apžvalgininkas Martinas Brunde‘as pataria Carlosui Sainzui neskubėti priimti sprendimo ir pasilikti sau atviras galimybes. Pasak jo, „Audi“, kuri nuo 2026-ųjų perims „Sauber“ valdomą ekipą daro didelį spaudimą ispanui, tačiau perėjęs į šią komandą jis iškart negalėtų bÅ«ti konkurencingas.

„Jeigu jis pereis į „Audi“, tuomet jis turės laukti, kol jie taps konkurencingi. O tai gali užtrukti. Suburti gerą komandą, paruošti gerą jėgos agregatą, tai nėra mažos užduotys.

Taigi, Sainzas galėtų vykti į kitą komandą, ten praleisti gerus trejus ar ketverius metus ir tik tuomet jungtis prie „Audi“. Prisijungti prie jų jis galėtų tuomet, kai komanda bus subrendusi ir pasiruošusi. Tačiau jie spaudžia jį pasirašyti sutartį ir nemanau, kad kitos komandos pasiruošusios pasiduoti spaudimui ir duoti Sainzui skubų kontraktą.

Taigi, situacija yra šiek tiek supriešinanti. Mano patarimas Carlosui ir jo tėvui bÅ«tų tiesiog neskubėti. Šiame versle viskas vyksta labai greitai. Dvi savaitės F-1 yra labai ilgas laiko tarpas, todėl tiesiog turėkite atviras galimybes“, - kalbėjo M. Brundle‘as.  Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Lengva
IP: 23b9d06 | 04/16 15:54 Atsakyti
Lengva kalbėti neskubėti, kai tokioje keistoje situacijoje gali aplamai be vietos likti nors imi pergales vienintelis be RB
Tur but,
IP: 0f5d441 | 04/18 09:42 Atsakyti
Brundle patare savo sunui eiti I F1TV ir kalbetis su lenktyninkais ir t.t. Sainz'ui jo patarimai nereikalingi, jis turi savo teva. Tevas Sainz zino tikra situacija ir kaip geriau siuo metu elgtis, kad butu ir finansu daugiau ir Audi F1 galimybes siuo metu
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1504
2. mantioras 1504
3. Tadas Misevičius 1499
4. Giriby 1482
5. Tadux15 1472