Buvęs „Formulės 1“ lenktynininkas ir komentatorius Martinas Brundle’as aštriai pasisakė apie Maxo Verstappeno nuolatines užuominas dėl galimo pasitraukimo iš F-1. Anot jo, tokios kalbos jau pradeda varginti.
Po Japonijos „Grand Prix“ Verstappenas dar kartą užsiminė svarstantis apie pasitraukimą iš sporto po 2026 metų sezono. Nyderlandų lenktynininkas ne kartą kritikavo naująją F-1 erą, kurioje didelę įtaką turi baterijų energijos valdymas.
Tačiau M. Brundle’as mano, kad tokia vieša kritika nėra tinkamas būdas spręsti problemas.
„Tai jau darosi šiek tiek nuobodu. Manau, ir pats Maxas tai supranta. Arba išeik, arba nustok apie tai kalbėti“, – teigė jis.
Pasak M. Brundle’o, M. Verstappenas savo pasisakymais daro žalą sportui, nors jo išsakytos mintys iš dalies yra pagrįstos. Jis taip pat palygino dabartinį situacijos valdymą su Michaelio Schumacherio laikais.
„Schumacheris pirmiausia būtų viską išsprendęs už uždarų durų, o tik tada kalbėjęs viešai“, – sakė britas.
M. Brundle’as taip pat abejoja, ar M. Verstappenas iš tikrųjų paliks F-1. Jo nuomone, viskas priklausys nuo to, ar olandas turės konkurencingą bolidą.
„Būčiau nustebęs, jei jis tikrai pasitrauktų – ypač jei turės gerą automobilį“, – pridūrė jis.
Komentatorius pabrėžė, kad nors M. Verstappenas yra išskirtinio talento lenktynininkas, sportas judėtų toliau ir be jo.
„Niekas šiame versle nėra nepakeičiamas“, – sakė M. Brundle’as, pridurdamas, kad nauji talentai visada laukia savo šanso.
Tuo metu „Formulė 1“ ir FIA artimiausiu metu planuoja susitikimus, kuriuose bus svarstomi galimi taisyklių pakeitimai prieš sezono tęsinį Majamyje.
Šlykštu, kai suaugę žmonės vietoje to, kad sukurti šeimą ir ja ... skaityti daugiau
Nors šiaip skiriuosi nuo daugelio tuom,kad man *** KAS sako. Daug svarbiau Ką sako.
Todėl ,kaip jūs plaut savo idolų triusikų po belekokių eilinių nesamonių man kažkaip netenka...
Šlykštu,kai heiteriai puola žmogų už nuoširdžią tiesą.Ir kam ... skaityti daugiau