M. Hakkinenas: V. Bottas gali tapti čempionu atstovaudamas „Mercedes“ ekipai (10)

M. Hakkinenas: V. Bottas gali tapti čempionu atstovaudamas „Mercedes“ ekipai
logo 2017 Sausio 09 d. 07:17, LAT Photographic
Mika Hakkinenas yra įsitikinęs, kad atstovaudamas „Mercedes“ ekipai Valtteri Bottas gali tapti „Formulės-1“ čempionu.
Jau kuris laikas kalbama apie tai, kad būtent minėtasis V. Bottas „Sidabrinių strėlių“ komandoje užims Nico Rosbergo vietą.
Duodamas interviu Suomijos TV kanalui MTV, dukart F-1 čempionas M. Hakkinenas, besirūpinantis V. Botto karjera kartu su Didier Cotonu ir Toto Wolffu, iš dalies patvirtino, kad suomis šiemet atstovaus „Mercedes“ ekipai.
„Kai tave savo gretose nori matyti komanda, pastaruosius kelerius metus dominavusi F-1, tokia situacija pilotas negali nesidžiaugti. Tai tikrai išsvajota situacija. Turime ja mėgautis ir pasirūpinti, kad ji truktų ilgiau nei metus“, – sakė M. Hakkinenas.
Suomis neabejoja, kad atstovaudamas „Mercedes“ ekipai V. Bottas gali kovoti dėl aukščiausių rezultatų.
„Taip, aš manau, kad taip gali nutikti. Atsidūrus tokioje komandoje, kuri nugalėjo daugelyje lenktynių ir ne kartą tapo čempione, tokiu atveju ar pilotas kovos dėl pergalių ir titulo priklauso tik nuo jo paties.“

Komentarai (10)


rolll
| 2017 Sausio 09 d. 22:22
Vagie>>Hakkinen neišdavė McLaren. Jis Bottas vadybininkas.
Tech
| 2017 Sausio 09 d. 13:28
jei Mersas paimtu Massa,tuomet Botas tikrai galetu tapti cempionu :)
vagis
| 2017 Sausio 09 d. 13:01
M.Hakinnen.aš apakęs išdavė McLaren.apie Merčedesus suktis pradėjo
Vytiocha1
| 2017 Sausio 09 d. 11:56
Vyruciai viskas gerai su ta formule.Visi supranta ka duotuoju metu soferiai surinkt i F1 yra geriausi per visa siu varzybu istorija.Man visiskai dzin kaip vaziuoja mersai.Psichologiskai puikiai jauciuosi ziuredamas i Ferdinanda,australa,Vaiki,Veteli.Tuos pacius Pereza ar Sainza.Smaguma.Jus patys atkreipkit demesi i paskutiniu dvieju metu musu paciu diskusijas-be keliu .....stradateliu daugumoj kalba eina apie 3-7 soferius.Padare kliurka su reglamentu nu ir tegu.Kitas reikalas ka visa mase butu kaip Weberiai,Masos,Hulkenbergai.... .Tada liudniau.Dabar gi visi supranta ka jei ne +1,2sek mersu tackes tas pats Liuse ar tuo labiau Barbe-Kenas butu sutarsyti kaip balta vilna.Ka as zinau-man smagu.
Life
| 2017 Sausio 09 d. 11:33
deivec >>> nei Ferrari, nei Red Bull tokios persvaros neturėjo, ypač 2010 ir 2012 metais, kai ne tik Webberis, bet ir Alonso iki paskutinio etapo kovojo dėl titulo. Auditorija mažėja ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje, BE jau lomkės prasidėjo nuo to Mercedes dominavimo, nes niekam tokio lenktynės neįdomios.
deivec
| 2017 Sausio 09 d. 10:46
ka visi ziurejot kai shumis su barichhelo ir vetelis su weberiu "kovojo" ar dar nelabai tv isijungti galedavot ?
kiek cia tryznios visi amzinai...vieni verke kaip blogai kad mersai dominuoja...pamirsdami kokia kova buvo HAM vs ROS...dabar mergaites prades asaroti kad isvis botas ne lygis...ir bus be konkurencijos HAM. Amzinai neapsisprende tie lietuviai...ko jiems reikia. Gerai kad LT auditorija yra lasas juroje
Jim_Bim
| 2017 Sausio 09 d. 10:46
Black_Death + :)
RBR
| 2017 Sausio 09 d. 09:55
Reikia tiketis, kad Mercedes maziau dominuos 2017 metais. Nes jei del pergaliu kovos Hamiltonas su Bottu tai isvis nebus ka ziureti
Black_Death
| 2017 Sausio 09 d. 09:39
Botas ne lazda, jis walter
Klepsidra
| 2017 Sausio 09 d. 09:21
"Ir lazda kartais issauna"