M. Isola įvardijo M. Verstappeno padangos sprogimo priežatis (3)

M. Isola įvardijo M. Verstappeno padangos sprogimo priežatis
logo 2020 Lapkričio 14 d. 10:55, Red Bull Content Pool / Getty Images

Maxas Verstappenas pasitraukė iš distancijos per Emilijos-Romainijos GP etapą, kai jo mašinos galinė dešinė padanga staiga suiro, nors „Red Bull“ pilotas tuo metu važiavo antras, nusileisdamas tik Lewisui Hamiltonui.

„Pirelli“ specialistai atliko incidento tyrimą ir padalinio vadovas Mario Isola pranešė apie tyrimo išvadas, kurių jie priėjo.

Mario Isola: „Mes atlikome tyrimą, išnagrinėję tuos padangos fragmentus, kuriuos sugebėjome surinkti ir laikėme šią užduotį prioritetine. Ant padangos darbinio paviršiaus, o taip pat ant jos šono – tiek iš vidinės, tiek ir iš išorinės buvo aptiktos įpjovos.

Mes manome, kad sugadinimo priežastimi buvo pažeidimas ant darbinio padangos paviršiaus centro, kuris iššaukė padangos kordo ir karkaso pažeidimus, dėl to kordas praėjo sloksniuotis ir tam tikru momentu karkasas jau nebegalėjo išlaikyti apkrovų. Vėliau dingo slėgis padangoje, visi tai matė per TV.

Mūsų tyrimo rezultatais mes pasidalinome su FIA ir komanda. Suprantama, kad jei padanga suiro į gabalus, atlikti tyrimą buvo labai sudėtinga, bet jos likučius iš Imolos mes iš karto nusiuntėme į mūsų laboratoriją Milane.

Tai pat galiu patvirtinti, kad kartu su „Mercedes“ mes tiriame Lewiso Hamiltono padangą, kuri neprarado slėgio, bet tam tikroje distancijos atkarpoje smarkiai didėjo jos vibracija. Šiuo atveju mes, be abejo, turime galimybę viską išanalizuoti, kadangi savo žinioje turime visą padangą“.


Komentarai (3)
ddt
IP: e609101 | 11/14 17:17 Atsakyti
Įdomu, neseniai ši svetainė rašė apie gedimą, dabar vistik pasirodo, kad buvo padangos karkaras.
Type profai
IP: 2370222 | 11/14 12:15 Atsakyti
"karkaras"... :)
Pergalingas
IP: 91f3126 | 11/14 11:49 Atsakyti
Jei ne tie gedimai su bulliu bolidu botas tupetu pavesyje... Ir skirtumas butu ne toks didelis tarp liuses ir verstapkes...
×

TOP naujienos