M. Isola: negatyvo iš komandų pusės nebuvo

M. Isola: negatyvo iš komandų pusės nebuvo
logo Sausio 23 d. 12:09, Pirelli

Išbandžiusios naujas padangas, skirtas 2020 m. sezonui, „Formulės-1“ komandos praėjusį gruodį nusprendė naudoti tas pačias padangas, kurios buvo 2019 metais. Interviu „Corriere della Sport“ „Pirelli“ automobilių sporto padalinio vadovas Mario Isola pareiškė, kad jokio negatyvo naujųjų padangų atžvilgiu iš komandų pusės nebuvo, paprasčiausiai jos nenorėjo priimti dar vienos naujovės.

Mario Isola: „ Po bandymų mes daug bendravome su ekipomis, vertindami jų reakciją į naujas padangas. Jokio negatyvo iš jų pusės nebuvo. Man paprasčiausiai pasakė, kad darbas su naujais bolidais jau padarytas 95 proc., todėl ką nors keisti, adaptuojant mašinas prie 2020 metų padangų, jie nenorėtų. Be to, komandoms teko labai anksti pradėti ruošti 2021 metų mašinas, o tai yra papildomi krūviai bei resursai, todėl jie ir nutarė naudoti 2019 m. padangas.

2019 metų pradžioje taip pat buvo kalbų apie tai, kad reikėtų sugrįžti prie 2018 m. padangų. Kiekvienais metais situacija būna vienoda – sezono pradžioje ekipoms būna sunku išsiaiškinti su naujų padangų elgesiu, bet po to viskas normalizuojasi“.


Komentarai (0)
×

TOP naujienos