M. Isola: R. Kubicai reikia daugiau laiko apsiprasti (9)

M. Isola: R. Kubicai reikia daugiau laiko apsiprasti
logo Sausio 12 d. 14:01, Williams / LAT Images

Pasitikint spaudos pranešimais, Robertas Kubica neturi daug šansų užimti vietą „Williams“ ekipoje. Vis dėlto, Mario Isola šios vilties nepraranda ir nutarė užtarti lenką bei teigė, kad šiam reikia tiesiog daugiau laiko priprasti prie „Pirelli“ padangų.

„Aš tikiu, kad Robertas yra profesionalus lenktynininkas su daug patirties, nors ir nevairavo F-1 bolido ilgą laiką“, - kalbėjo M. Isola. – Bet jis jaučia bolidą. Žinoma, aš klausiau jo nuomonės apie padangas ir jis turi detalią nuomonę apie galimybes, susidėvėjimą, kaip vairuoti ir panašiai.“

M. Isola taip pat teigia, kad nevisi supranta, jog R. Kubica ilgą laiką nelenktyniavo ir jam reikia daugiau laiko apsiprasti.

„Logiška, kad jeigu paimi pilotą, kuris nevairavo F-1 bolido šešis ar septynis metus, o bolidas kurį jam duodi yra visiškai kitoks negu tada kai jis paliko sportą, kad jis nepasirodys idealiai. Taip yra dėl spaudimo jėgos, padangų, tiesiog visko. Nors jis ir bandė padangas 2011-aisiais Valencijoje, todėl nėra visiška tiesa, kad jis nėra bandęs mūsų padangų.

Bet negali apsimesti, kad bet koks pilotas tokioje situacijoje įšokęs į bolidą bus greitesnis už lenktynininką, kuris turėjo daugybę testų ir lenktynių. Duokite jam laiko priprasti ir parodyti mums visą jo potencialą. Tikiu, kad jis vis dar yra labai greitas lenktynininkas“, - kalbėjo M. Isola.

Komentarai (9)


Mendoza69
| Sausio 13 d. 18:17
AF1
| Sausio 13 d. 10:24

Ne ne, nepaisant nieko, Williams renkasi TIK pagal pure performance. Todel ismete Massa, kainavusi vos 4m ir priims Sirotkina su 20m. TIK todel, kad Sirotkinas greitesnis uz Massa. Pure performance :)

Williams 4limonus mokiejo Massai issavu pinigu, o sirotkina renkasi nes jis komandai duos 20limonu. Tik todel kad rusas turi limonu o talento ne.
Norge
| Sausio 13 d. 11:17
Nieks cia apie joki neigiama nusiteikima nesneka, neissigalvok. Kalba apie greiti ir pinigus. Va raso, kad wiliams pasiule lenkui rezervinio piloto vieta. Tai tures i valias Isolos siulomo jam duoti laiko ir visus sansus kitamet sugrizt. Nes vistiek jau visi nusprende, kad sirotka letas ir paimtas tik del rotenbergo pinigu :)
AF1
| Sausio 13 d. 10:24
Ne ne, nepaisant nieko, Williams renkasi TIK pagal pure performance. Todel ismete Massa, kainavusi vos 4m ir priims Sirotkina su 20m. TIK todel, kad Sirotkinas greitesnis uz Massa. Pure performance :)
Mendoza69
| Sausio 13 d. 02:56
Piningai laimes pries talenta.
BMW.SauberF1Team
| Sausio 13 d. 00:59
Man labai keista, kad yra neigiamai nusiteikusiu zmoniu :-) Linkiu jam sekmes, tokios istorijos ikvepia!
BMW.SauberF1Team
| Sausio 13 d. 00:53
With Williams using the detailed data and telemetry produced by Kubica’s Abu Dhabi test to assess the Polish driver’s capabilities, Pirelli also had exclusive insight into the former F1 race winner’s data as part of its 2018 tyre information and Isola says he saw enough potential to prove Kubica was capable of returning to F1 but needs more time in the current specification of cars.

“Check the sectors because in some laps he was very quick in some sectors and maybe he was not able to show that on a full lap,” he said. “I’m sure that with a bit more time he can come back to the original performance.

“I think he deserves the opportunity to show what he’s able to do. I know he has put a lot of thought and work into his physical preparation to be fit for driving the car. He is much slimmer now and lost a lot of weight to be ready to drive and has shown he can drive for a race distance. The speed is not something we have to discuss with him because in the past he has shown he has the speed.

“He needs less pressure and more opportunity to show us the potential.

“It doesn’t mean that the other drivers are not deserving of the race seat. I’m just talking about Robert and his potential, it’s a pity because it is a very good story to have him back in F1.
ddt
| Sausio 13 d. 00:19
Paliktų Robertą ramybėje.. Tai ne..

F-1.lt pulsas