M. Krackas įvardijo kodėl visos komandos nori A. Newey (2)

M. Krackas įvardijo kodėl visos komandos nori A. Newey
logo Birželio 25 d. 16:00, Getty Images/Red Bull Content Pool nuotr.

Red Bull“ paliekantis garsusis inžinierius Adrianas Newey yra siejamas su daugeliu komandų, visgi realiausios kryptis atrodo „Ferrari“ ir „Aston Martin“. Pastarosios komandos vadovas Mike‘as Krackas įvardijo kodėl visi nori šio specialisto ir akcentavo, jog labai džiaugiasi, kad būtent jo ekipa yra įvardijama kaip reali kandidatė.

„Kiekvienai komandai didelę pridėtinę vertę duotų žmogus su tokia patirtimi. Tai ir yra priežastis, kodėl daug mėnesių kalbame į kurią komandą jis nueis. Tai tikrai yra išskirtinės kokybės ir išskirtinių galimybių specialistas.

Esame labai pamaloninti, kad mūsų komanda įvardinama šalia „Ferrari“. Prieš kelis metus tai būtų tiesiog neįmanoma. Tai rodo, kad šis projektas pažengė į priekį. Man svarbiausia, kad projektas yra patikimas. Žiniasklaida mus vertina gerai, aukšti techniniai žmonės ateina pas mus dirbti.

Taigi, tai kad mūsų komanda yra svarstoma kaip variantas, yra mūsų visų nuopelnas“, - sakė M. Krackas.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Aivaras1
IP: 496bd64 | 06/25 17:29 Atsakyti
idomu ar tik sito kracko kede nesuklibejo antrus metus is eiles komandai feilinant is esmes. alonso dar bando laikytis diplomatiskai, bet jau prasideda replikos "as ne mechanikas, o tik vairuoju masina".
Klepsidra
IP: f493dd1 | 06/25 18:10 Atsakyti
Aivaras1
06/25 17:29

idomu ar tik sito kracko kede nesuklibejo antrus metus is eiles komand... skaityti daugiau

kliba 100%
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 2118
2. mantioras 2064
3. Beržas 2063
4. Valode 2062
5. Giriby 2061