M. Masi: į trasą išbėgęs maršalas sureagavo instinktyviai (6)

M. Masi: į trasą išbėgęs maršalas sureagavo instinktyviai
logo 2020 Lapkričio 30 d. 20:49, F1 TV

F-1 lenktynių direktorius Michaelas Masi patvirtino, kad Bahreino GP metu į trasą išbėgęs maršalas tai padarė be varžybų kontrolės leidimo.

Po variklio gedimo užsidegus Sergio Perezui bolidui, į trasą jo gesinti išbėgo vienas iš maršalų. Neatsargų žmogaus veiksmą pastebėjo prie įvykio vietos priartėjęs „McLaren“ pilotas Lando Norrisas.

„Čia yra ***** vyrukas, bėgantis per trasą“, - radijo ryšiu komandai sakė L. Norrisas.

„Tuo metu mažiausiai ko tikėjausi, tai žmogaus bėgančio per trasą. Prieš perbėgdamas į kitą pusę jis net neapsižvalgė. Tuo metu buvo mojuojamos dvigubos geltonos vėliavos, aš važiavau lėtai. Tiesiog nebuvo prasmės rizikuoti. Jis buvo tamsiai apsirengęs, tad pastebėti jį buvo sunku. Dėmesį atkreipė gesintuvas, kurį jis nešėsi su savimi. Beprotiška akimirka“, - po lenktynių sakė sportininkas.

Trasos darbuotojams draudžiama išbėgti į trasą be lenktynių kontrolės leidimo. Lenktynių direktorius mano, kad prisiminęs Romaino Grosjeano avariją, maršalas į trasą greičiausiai išbėgo instinktyviai.

„Akivaizdu, kad užsidegė dar vienas bolidas, tad nesulaukęs jokių nurodymų maršalas instinktyviai į tai sureagavo. Žinant kas nutiko anksčiau lenktynėse, akivaizdu, kad prioritetas buvo kuo greičiau užgesinti užsidegusį bolidą“, - pasakojo M. Masi.

„Visiems maršalams yra duotos labai aiškios instrukcijos. Mes apie tai jau kalbėjome ir dar kartą priminsime ateityje, kad be leidimo išbėgti į trasą negalima. Ar esant tokioms sąlygoms taip elgtis teisinga? Ne. Bet jis pamatė ugnį ir bėgo jos gesinti. Bet žinant kas nutiko anksčiau, mes negalime imti ir kastruoti visų, vaizdžiai tariant, kurie nori kuo skubiau užgesinti degantį bolidą.“


Komentarai (6)
ebefka
IP: a364bb0 | 12/02 17:45 Atsakyti
YZF
11/30 21:21

Taip, buvo. Pries 40+ metu. Salto mortale.

deivec
IP: 1353dd0 | 12/01 17:29 Atsakyti
Massi kokiu instiktyviu instiktu idomu turi...
viena zinom - viskam yra argumentuotas Massi paaiskinimas
SliMMaz logo rėmėjas
IP: 5202f81 | 12/01 09:51 Atsakyti
"Tuo metu mažiausiai ko tikėjausi, tai žmogaus bėgančio per trasą. Prieš perbėgdamas į kitą pusę jis net neapsižvalgė. Tuo metu buvo mojuojamos dvigubos geltonos vėliavos"
Sitas neblogas :) Tik patvirtina mano posta po kita naujiena, kad jie ne "top20 vairuotoju pasaulyje", o "top20 bbz kokiom aplinkybem gavusiu super licenzija",
bmw v8
IP: 59a066c | 11/30 22:46 Atsakyti
Na dvigubos geltonos vėliavos ir reiškia, kad trasoje gali būti bet kas, avarija, žmonės ar gyvūnai, tai mažiausiai dėl to reikėtų čia piktintis 😂labiau reikėtų piktintis, jeigu būtų kas trasoje ir nebūtų tų vėliavų 🙄
YZF
IP: 4c5d4e2 | 11/30 21:21 Atsakyti
Prozax
11/30 21:01

Buvo įvykis f1 kai nutrenke maršalą kuris bėgo su gesintuvu. Tai maršalo nėjo atpažinti, o vairuotoju į galva pataikė gesintuvas ir dėl to jis žuvo.

Taip, buvo. Pries 40+ metu. Salto mortale.
Prozax
IP: 8cd0f9b | 11/30 21:01 Atsakyti
Buvo įvykis f1 kai nutrenke maršalą kuris bėgo su gesintuvu. Tai maršalo nėjo atpažinti, o vairuotoju į galva pataikė gesintuvas ir dėl to jis žuvo.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas