M. Mosley: sirgaliai neatleidžia neryžtingiems (7)

M. Mosley: sirgaliai neatleidžia neryžtingiems
logo Kovo 14 d. 14:28, GEPA pictures/ Bildagentur Kraeling

Priimant svarbius sprendimus, kritika yra neišvengiama. Svarbiausia priimti sprendimus kuo greičiau. Tokia yra buvusio Tarptautinės automobilių federacijos (FIA) prezidento Maxo Mosley nuomonė.

Kalbėdamas apie situaciją, su kuria F-1 susidūrė Australijoje, britas teigė, kad tokiais atvejais svarbu laiku priimti tinkamus sprendimus. Anot M. Mosley, žmonės gali atleisti už padarytas klaidas, bet jie visada neigiamai vertins neryžtingus asmenis.

„Manau, kad žmonės gali atleisti už tai, jog suklydai. Bet jiems tikrai nepatinka tai, jog laiku nesugebi priimti sprendimų, esi neryžtingas. Turi priimti sprendimą. Kuo anksčiau tai padarai, tuo geriau“, - kalbėjo M. Mosley.

F-1 susilaukė nemažai kritikos dėl to, jog plintant koronavirusui priėmė sprendimą vykti į Australiją, kur turėjo būti surengtos pirmosios sezono lenktynės.

Raginimai atšaukti varžybas kilo tik po to, kai buvo nustatyta, jog vienas iš „McLaren“ narių yra užsikrėtęs koronavirusu.

M. Mosley teigimu, jam neteko praeityje susidurti su panašia situacija, bet britas prisiminė 2005 m. JAV GP, kuomet į startą stojo vos keli bolidai, o „Michelin“ padangas naudojusios ekipos atsisakė dalyvauti lenktynėse.

„Tai buvo viena iš tų situacijų, kurios metu turi kuo greičiau apsispręsti. Tokiu atveju, nesvarbu koks bus tavo sprendimas, vis tiek susilauksi kritikos. Žinoma, visi dideli sprendimai priimami stokojant informacijos. Toks gyvenimas. Galite prisiminti bet kokį pavyzdį. Jei turi visą reikia informaciją, sprendimo priimti nebereikia, viskas jau būna nuspręsta.“

„Tuomet visi tik šaukė radijo ryšiu. Galų gale mes priėmėme sprendimą. Prisiminus tai, pasielgėme teisingai, nors ir buvo daug nepatenkintų žmonių. Tai buvo sudėtinga situacija. Niekada nesi visu šimtu procentų tikras savo sprendimu.“

„Tuo metu nieko negalėjome padaryti, nes „Michelin“ tiesiog negalėjo komandoms duoti tokių padangų, su kuriomis būtų buvę saugu lenktyniauti. Tad leidome komandoms rinktis. Jie galėjo važiuoti pro techninio aptarnavimo zoną, bet tokiu atveju būtų praradę labai daug laiko. Tad geriausiu atveju būtų iškovoję tik 7 ar 8 vietą. Jie tikėjosi, kad esant spaudimui mes atliksime pakeitimus trasoje, atsiras kitoks posūkis. Bet tuo metu tai padaryti dėl įvairių priežasčių buvo tiesiog neįmanoma.“


Komentarai (7)
Larensas
| 03/14 14:59 Atsakyti
nors nuo tų 2005 jau daug laiko praėjo, bet turbūt sąžinė iš komos pabudo teko vėl pasiteisint dėl šumachierui padovanotos pergalės. ryžtingasis viešnamių oberšturmbanfiureris.
bratka
| 03/14 15:40 Atsakyti
Vyrai, ner ka cia rasliavot, nes runktynes nutrauktos, transliacija nutraukta nuo praitu metu, tai ir si saita reikia nutraukt. Nes gaunasi bobuciu rasliava del nieko.
Klepsidra
| 03/14 19:43 Atsakyti
Nu jo, Indianapolis buvo tikrai geras sprendimas - pasekmes (ypac finansines) is USA rinkos F1 tikriaus jaucia iki siol
Naivus Kvailys
| 03/14 20:32 Atsakyti
bratka
03/14 15:40

Vyrai, ner ka cia rasliavot, nes runktynes nutrauktos, transliacija nutraukta nuo praitu metu, tai ir si saita reikia nutraukt. Nes gaunasi bobuciu rasliava del nieko.

Nutrauk, o veliau parasyk kaip sekesi.
Subjektyvus
| 03/14 15:06 Atsakyti
Larensas
03/14 14:59

nors nuo tų 2005 jau daug laiko praėjo, bet turbūt sąžinė iš komos pabudo teko vėl pasiteisint dėl šumachierui padovanotos pergalės. ryžtingasis viešnamių oberšturmbanfiureris.

Gali jo nemegti, tai nesvarbu, bet zmogus pataike tiesiai i desimtuka. as asmeniskai taip pat nepakenciu mėmių kurie vietoj to, kad priimti sprendima tik ora gadina.
Klepsidra
| 03/14 19:44 Atsakyti
Brawnas ir Todtas paaiskino, kodel sprendimo priemimas uztruko tiek. Priezastys pakankamai logiskos. Diskutuoti nebent galima apie vaziavima i Australija apskritai
Laurynas Ananka
| 03/14 19:47 Atsakyti
norėta pasakyti,kad C.Carey ir co. yra ***,šio sporto reitingus prarasti lengva,o atstatyti kainuos brangiai
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas