M.Schumacherio avarija Monzoje (29)

logo 2001 Liepos 18 d. 12:27
Čempionato lyderis patyrė sunkią avariją Monzos trasoje antradienį vykusių bandymų metu. Pasak pirminių pranešimų, incidento metu vokietis nesusižeidė.
Ferrari” pilotas “pametė” bolido galą stabdydamas prieš antrąjį trasos S posūkių kompleksą ir trenkėsi į trasos barjerus vakar, antradienį, 12 val. 08 min. vietos laiku.
Bolido kontrolė greičiausiai buvo prarasta dėl pernelyg staigaus stabdymo. “Ferrari F2001” dar ilgai čiuožė saugos barjeru kol galiausiai atsitrenkė į trasos posūkius juosiančias padangas. Automobilio priekis buvo gana smarkiai sumaitotas. Vienas komandos mechanikų teigė, kad šis incidentas bolido pažeidimų atžvilgiu labai panašus į 1999-ųjų Didžiosios Britanijos DP M.Schumacherio avariją, kai jis susilaužė koją ir turėjo praleisti beveik visą likusią sezono dalį.
Čempionato lyderis avarijos metu nesusižeidė. Žurnalistams jis tepasakė: “Man viskas gerai (I’m O.K.)”. M.Schumacheris nutraukė bandymus ir grįžo į savo namus Šveicarijoje.

Komentarai (29)


Fredas
| 2001 Rugpjūčio 02 d. 23:49
saunuolis Shumis kad jam nieko neatsitiko, jau matosi kad jis geras lenktynininkas vien tik is to kad jam po tokios avarijos nieko neatsitiko, reikia moketi dar ir nesusizeisti
Augis
| 2001 Liepos 28 d. 11:29
Schumis tiesiog savimi per daug pasitikėjo
Paulius
| 2001 Liepos 27 d. 11:54
Ačiū Dievui, kad sveikas liko, nes dar visokie škotai čempionais tapt užsimanytų!!!
denis
| 2001 Liepos 26 d. 08:16
dra pora tokiu shumio avariju ir cempionate atsirastu intriga
arz
| 2001 Liepos 23 d. 18:12
taip tu teisus, jis pavarges
Gedux
| 2001 Liepos 22 d. 15:25
Ei ar tas puslapis visalaika pac paskutinis pranesha naujausias zinias??? Chebra spartinkit zingsni, nes jus jau lenkia netgi formule1.lt
arz
| 2001 Liepos 20 d. 10:51
>>bassvoice>> teisingai. susidaro toks ispudiz kad komentuotojai komentuoja kitus o ne kitu komentarus. ir apvaliai, gal kai komentuojam, komentuokime apie tai kas komentuotina, o ne tai ko neverta komentuoti... (idomu kiek zodziu "komentuoti" pavariau :)
bassvoice
| 2001 Liepos 20 d. 10:13
gedux'ui - Koks skirtumas, kiek metų. Norėjau parašyti, kad jeigu turiu ne vieną aukštąjį, ne vieną vaiką, ~ 20 metų vairavimo savo automobilio stažą, ir jei parašau (arba pagalvoju), kad mano manymu XXX važiavimas arba taktika buvo ne itin, gaunu (skaitau) komentarus, kad aš esu kas nors ir koks nors.., tai man yra visai neskanu, nes toks mano amžiaus etapas seniai praeityje. Iš kitos pusės, vis dar manau, kad skaitau puslapį apie vieną brangiausių, intelektualiausių ir įdomiausių sporto šakų, kurioje kiekvienas sportininkas yra didesnė ar mažesnė asmenybė, akumuliuojanti tokius pinigus ir įvairius resursus, kurių įsivaizdavimui man trūksta fantazijos, ir tai leidžia man taip pat manyti, kad šios šakos tikri gerbėjai (tikresni nei aš), suprasdami, kad jie priklauso išskirtinei kastai, bent jau galėtų gerbti vienas kitą. Atsiprašau už tokį ilgą atsakymą. Prižadu, kad daugiau tokių ilgų nebus.
D.C
| 2001 Liepos 19 d. 19:56
Jo man irgi atrodo jog Silverstoune įvyko persilaužymas , ir dabar sėkmė paliko Michaeli ir apsistojo Mclarenu
stovykloje beje pritariu Ediz , kad Shumi yra paskutinis lo***.
Gedux
| 2001 Liepos 19 d. 18:23
Bassvoice tai kiek tau metu?
×

F-1.lt pulsas