M. Schumacheris dalyvaus Eifelio GP treniruotėje

M. Schumacheris dalyvaus Eifelio GP treniruotėje
logo 2020 Rugsėjo 29 d. 19:16, Ferrari

Mickas Schumacheris dalyvaus pirmoje Eifelio GP, kuris vyks Niurburgringe, treniruotėje.  Septyniskart pasaulio čempiono sÅ«nus sės prie „Alfa Romeo“ bolido vairo, kur pakeis Antonio Giovinazzi.

Mickas Schumacheris: „Džiaugiuosi turėdamas galimybę dalyvauti penktadienio treniruotėje. Tas faktas, kad mano pirmasis dalyvavimas oficialioje „Formulės-1“ sesijoje įvyks prieš namų žiÅ«rovus mano tėvynėje Niurburgringe, daro jį labiau ypatingu. Labai dėkoju „Alfa Romeo“ komandai ir „Ferrari“ jaunimo akademijai už galimybę sėstis prie F-1 bolido vairo po pusantrų metų po bandymų Bahreine.

Likusias iki Eifelio etapo dienas daug ruošiuosi, kad kuo geriau pasirodyčiau treniruotėje ir galėčiau komandai pateikti kuo daugiau naudingos informacijos“.

„Alfa Romeo“ vadovas Fredericas Vasseuras: „Nėra abejonių, kad Mickas yra vienas iš talentingiausių jaunųjų pilotų, kurie lenktyniauja jaunimo serijose. Jo paskutiniai rezultatai apie tai sako. Jis yra greitas ir stabilus, turi nugalėtojui bÅ«dingų bruožų.

Mickas palieka įspÅ«dį savo požiÅ«riu ir darbo etika, kai bendradarbiavo su mumis praėjusiais metais. Su nekantrumu laukiame savaitgalio Niurburgringe“.

Penktadienio treniruotėje per Eifelio GP etapą taip pat dalyvaus ir kitas debiutantas – Callumas Ilottas, kuris vairuos „Haas“ bolidą.

 Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. smash1981 0
2. Raime 0
3. Rimantas Sagatas 0
4. Mindaugas Riškus 0
5. Simas Gendvilas 0