M. Schumacheris: kol yra laisvų vietų, šansai pasilieka (2)

M. Schumacheris: kol yra laisvų vietų, šansai pasilieka
logo 2023 Rugsėjo 13 d. 12:13, Mercedes-Benz Grand Prix Ltd nuotr.

Mickas Schumacheris ir toliau lieka be kontrakto 2024 metams, bet jo šansais gauti pagrindinio piloto vietą kurioje nors „Formulės-1“ komandoje nelabai tiki net jo bičiulis Sebastianas Vettelis. Tačiau septyniskart pasaulio čempiono sūnus neišsiskiria su viltimi, kad kol visos vietos komandose nėra užimtos, tikimybė palankiam šansui vis dėlto yra.

„Viltis miršta paskutinė, - Mickas Schumacheris kalbėjo Vokietijos agentūrai SID. - Kol visos vietos neužimtos, šansai išlieka. Prieš 2-3 metus mes matėme pavyzdžių, kad situacija gali pasikeisti net tada, kai būna pasirašyti visi kontraktai. Todėl išsiskirti su viltimis negalima.

Žinoma, aš svarstau įvairius variantus, aš turiu net planą B ir dabar užsiimtu jo rengimu“.

Bet kokiu atveju, Mickas turi labai mažai variantų: formaliai kol kas laisvos vietos pasilieka „Williams“ ir „Alfa Romeo“ komandose – britų komanda neskuba pratęsti sutarties su Loganu Sargeantu, o šveicarų ekipa – su Guanyu Zhou.

Neatmestina, kad Mickas pasiliks „Mercedes“ atsarginiu lenktynininku, dar ir dėl to, kad praleisto sezono jis nelaiko tuščiai iššvaistytu laiku: „Ši patirtis daugeliu aspektų buvo nadinga, gal būt ji man davė netgi daugiau nei aš tikėjausi. Visų pirma man padėjo galimybė dirbti su „Mercedes“ simuliatoriumi, bet to, aš sužinojau, kaip dirba „top“ komanda.

Suprantama, kai stebi lenktynes tik iš šalies, tai kelia skausmingas emocijas. Sumeluosiu, jei sakysiu, jog tai man patinka. Aš esu lenktynininkas ir mane domina tik galimybė kovoti dėl pergalių. Bet reikia susitaikyti su realybe, dirbti su savimi, toliau dalyvauti derybose su komandomis ir bandyti sudominti jas“.

Kai Schumacheris buvo paklaustas, kaip būtent tai jis daro, vokiečių sportininkas atsakė: „Aš sakau, kad jie dar nematė tikrojo Micko Schumacherio“.Komentarai (2)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Joptararai
IP: b1cd648 | 09/13 13:40 Atsakyti
Man neisnesa protas kaip formule sau leidzia tokia prabanga, kazkokie ciurkos ir visokie serzantai vaziuoja, o M.Schumacher sedi ant suolo, juk tai M.Schumacher!!!
F-Fanas-1
IP: 57e6ed5 | 09/14 17:13 Atsakyti
Kai Sumakeris sėdo ant suolo, F1 75 procentais avariju sumažejo, ir kas kart vis kitas paskutininis atvažiuoja :)
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. smash1981 0
2. Raime 0
3. Rimantas Sagatas 0
4. Mindaugas Riškus 0
5. Simas Gendvilas 0