M. Schumacheris po sezono kelsis anapus Atlanto? (1)

M. Schumacheris po sezono kelsis anapus Atlanto?
logo Balandžio 17 d. 16:30, Mercedes-Benz Grand Prix Ltd nuotr.

Mickas Schumacheris ir šiame sezone užima atsarginio „Mercedes“ sportininko vietą, tačiau daug vilčių susigrąžinti pagrindinio vairuotojo rolę F-1 komandoje vokietis, veikiausiai, neturi. Šiemet jis debiutavo WEC čempionate, o dabar žiniasklaida skelbia, jog kitąmet jis galėtų keltis už Atlanto ir išbandyti savo jėgas „IndyCar“.

Apie tokią galimybę prakalbo „Auto Hebdo“ žurnalistas Gonzalo Forbesas.

„Mickas niekada neslėpė ambicijos grįžti į vienviečius automobilius. Vokietis vėl galėtų suvienyti jėgas su Rene Rosinu ir kartu su „Prema“ nuo kito sezono važiuoti „IndyCar“, - kalbėjo G. Forbesas.

Tuo tarpu Guentheris Steineris, kuris atleido M. Schumacherį iš „Haas“ ekipos, teigė, jog jeigu sportininkas kitą sezoną nesugebės gauti vietos F-1, tuomet jo viltys kada nors sugrįžti, greičiausiai, bus palaidotos.

„ŠÄ¯ sezoną jis turi gerai pasirodyti WEC, o tai galėtų bÅ«ti savotiškas atspirties taškas. Jei kitą sezoną jis nevažiuos F-1, tai bus jau trečias sezonas iš eilės, kai jis to nedaro. Žinoma, jis prieš tai tą darė dvejus metus ir yra naujos kartos lenktynininkas. Tačiau bendrai grįžti po trijų metų bÅ«tų labai, labai sudėtinga“, - „Bild“ sakė G. Steineris.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Bruonius
IP: 2d54a83 | 04/17 20:12 Atsakyti
tai kad toto volfas jau sake kad micka pasirinko.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1504
2. mantioras 1504
3. Tadas Misevičius 1499
4. Giriby 1482
5. Tadux15 1472