M. Schumacheris: tėvas lieka man geriausiu lenktynininku

M. Schumacheris: tėvas lieka man geriausiu lenktynininku
logo 2020 Gruodžio 28 d. 10:08, LAT Photo

2021 metais Mickas Schumacheris debiutuoja „Formulėje-1“ „Haas“ ekipos sudėtyje, dabar septyniskart pasaulio čempiono sÅ«nus intensyviai ruošiasi šiam naujam karjeros etapui.

Vokiečių „Bild“ rašo, kad Mickas itin įdėmiai klauso motinos Corinnos Schumacher patarimų, nes juos sieja ypatingas ryšys. Ji visą laiką Micką palaikė, kai vaikystėje jis užsiėmė kartingais, o po to perėjo lenktyniauti automobiliais su atvirais ratais, bet visą laiką siekė pagrindinio tikslo – patekti į „Formulę-1“.

„Taip, mama yra geriausias mano patarėjas, aš visuomet jai skambinu pirmiausiai, jos numeris mano telefone pažymėtas pirmu numeriu, - kalbėjo jaunasis Schumacheris. - Žinoma, kai pasitvirtino, kad aš lenktyniausiu „Formulėje-1“ jau 2021 metais, aš pirmiausiai paskambinau mamai. Suprantama, ji apsidžiaugė, o taip pat pasakė, kad visą laiką tikėjo, jog aš to pasieksiu. Ji – didelis optimistas, bet galiausiai viskas susiklostė bÅ«tent taip.

Dabar man svarbu suprasti: koks turi bÅ«ti požiÅ«ris į bolidą, kaip dirbti su padangomis? Ko reikia, norint surasti teisingą požiÅ«rį? Mano tikslas yra tas, kad reikės mokytis ir sužinoti kuo daugiau, kad bÅ«tų galima greičiau judėti pirmyn ir neprarasti tam daug laiko“.

Micko žodžiais, nuolatiniai jo lyginimai su legendiniu tėvu nelabai jį veikia: „Ne, manau, kad tai – normalu, bet man tai visai netrukdo. Žinoma, kiekvienas turi eiti savo keliu. Bet man tėvas ir toliau lieka pats geriausias lenktynininkas pasaulyje, kuris bet kada lenktyniavo „Formulėje-1“ – kodėl aš turiu nesistengti eiti jo pėdomis?

Jei kalbėsime apie bÅ«simą sezoną, tai manau, kad jaudulio bus labai daug. Bet aš pasirengęs priimti šÄ¯ iššÅ«kį, esu pasirengęs bendradarbiauti su „Haas“ ir pilotuoti jų bolidą.

Iš F-1 lenktynininkų aš geriausiai pažįstu Sebastianą Vettelį, bÅ«tent su juo aš dažniausiai bendravau. Žinoma, yra ir kitų vaikinų, kuriuos pažįstu nuo kartingo laikų. Bet Sebastianą pažįstu seniausiai. Žinoma, bus įdomu, kai galėsiu su juo varžytis trasoje. Niekada negalvojau, kad tai gali atsitikti“.

Tačiau visa tai prasidės tik kitais metais, o kol kas Mickas Schumacheris mėgaujasi žiemos atostogomis, treniruojasi, daug vaikšto pėsčiomis ir važinėja dviračiu, kad sezono pradžioje bÅ«tų geros sportinės formos.


Komentarai (0)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas