M. Theissenas palieka „BMW Motorsport“

M. Theissenas palieka „BMW Motorsport“
logo 2010 Lapkričio 24 d. 18:53, BMW Sauber
BMW oficialiai paskelbė, jog autosporto padalinio vadovas Mario Theissenas kitąmet paliks savo postą. Jį pakeis buvęs „Toyota“ F-1 ekipos vadovas Jensas Marquardtas.
Nors BMW jau pasitraukė iš „Formulės-1“, tačiau tokios rimtos permainos kompanijoje negali likti be šios sporto šakos gerbėjų dėmesio. Taigi, nuo 1999 m. padaliniui vadovavęs vokietis paliks kompaniją prieš jos DTM (Vokietijos kėbulinių automobilių lenktynės) projekto 2012 m. startą.
„Mes planavome ir ruošėmės tam labai dėmesingai“, - aiškino M. Theissenas.
„Pertvarkant „BMW Motorsport“ ir nusprendus plėtoti DTM projektą buvo numatyti žingsniai tolimesnei sėkmingai veiklai lenktynių trasose. Dabar yra tinkamiausias laikas atiduoti „BMW Motorsport“ į naujas rankas.“
Labai džiaugėsi savo naujais iššūkiais ir pats J.Marquardtas.
„Vadovauti „BMW Motorsport“ man yra svajonių darbas ir didžiulis pasitikėjimo manimi įrodymas“, - kalbėjo apie savo paskyrimą buvęs „Toyota“ narys.
„Ištvermės lenktynės su „BMW M3“, plati klientinė programa, jaunųjų talentų tobulinimas ir virš viso to DTM projektas yra labai žavintys iššūkiai. Žinau, kad Mario Theissenas rems kiekvieną mano žingsnį ir nekantrauju kibti į darbą.“
J.Marquardtas pradės vadovauti Bavarijos gamintojo autosporto padaliniui nuo sausio 1 d. ir 6 mėnesius tai darys kartu su M. Theissenu, kol pastarasis visiškai nepaliks posto birželio 30 d.
„Toyota“ kompanijos „Formulės-1“ ekipos vadovu jis buvo 2008 m., prieš tai dirbo variklių departamente. Prieš ateidamas į „Toyota“ ekipą šis specialistas buvo „Ilmor“ kompanijos, ruošusios variklius F-1 ir CART ekipoms, darbuotoju.


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas