M. Verstappenas abejoja savo galimybėmis pakovoti dėl trečiosios vietos asmeninėje įskaitoje (3)

M. Verstappenas abejoja savo galimybėmis pakovoti dėl trečiosios vietos asmeninėje įskaitoje
logo 2019 Lapkričio 09 d. 20:35, Pirelli

Iki „Formulės-1“ čempionato pabaigos lieka vos du etapai ir nors čempionas jau yra aiškus, vis dar vyksta arši kova dėl trečiosios vietos asmeninėje įskaitoje.

Šiuo metu šioje pozicijoje įsitaisęs „Ferrari“ pilotas Charlesas Leclercas, tačiau nuo jo vos 14 taškų atsilieka „Red Bull“ lyderis Maxas Verstappenas.

Vis tik olandas baiminasi, jog tokį monakiečio pranašumą panaikinti gali būti tiesiog nebeįmanoma.

„Galvoju, kad mano atsilikimas nuo trečiosios vietos jau gali būti per didelis, tačiau pažiūrėsime, kaip viskas bus. Paskutiniuose etapuose praradome per daug taškų ir tai manęs nedžiugina. Tikiuosi, kad likusiose lenktynėse būsime konkurencingi.

Žinoma, jog geriau užimti trečiąją vietą asmeninėje įskaitoje, nei likti ketvirtoje ar penktoje. Padarysime viską, kas tik priklauso nuo mūsų“, - kalbėjo M. Verstappenas.


Populiariausi komentarai (3)
tribeca
| 11/10 13:59 Atsakyti
Tai kad jis Austrijoje ismuse Leclerca is trasos minimum salygojo pasitraukima Suzukoje, nes Leclercas su juo pradejo zaisti ypac agresyviai.
tribeca
| 11/09 21:02 Atsakyti
Kvailu avariju pasekme.
Grengas
| 11/09 22:27 Atsakyti
tribeca
11/09 21:02

Kvailu avariju pasekme.

Na, jeigu varžovai lenktyniaus švariai, o ne taip kaip Leclerkas Japonijoje, tai gal dar yra šansų... Vienintelė kvaila avarija iš Maxo pusės šiais metais buvo nosies kišimas pirmame posūkyje SPA, ten tikrai galėjo nerizikuoti. Meksikoje kvaila avarija buvo Botto, bet Maxas galėtų pasiskaityti taisykles apie geltonas vėliavas, klaidingai galvojo, kad tiesiog jo paskutinį ratą anuliuos... O Japonijoje už kvailą avariją buvo nubaustas Leclerkas.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas