M. Verstappenas: antra vieta kvalifikacijoje man tinka

M. Verstappenas: antra vieta kvalifikacijoje man tinka
logo Birželio 09 d. 00:26, Getty Images/Red Bull Content Pool nuotr.

Red Bull“ vairuotojas Kanados GP kvalifikacijoje kartu su George‘u Russellu užfiksavo greičiausią laiką. Visgi, „pole“ pozicija atiteko „Mercedes“ atstovui, kadangi jis laiką užfiksavo anksčiau. Nepaisant to, M. Verstappenas pasidžiaugė rezultatu ir tvirtino, jog prieš kvalifikaciją bÅ«tų mielai priėmęs antrąją vietą.

„Situacija kiek apmaudi, tačiau taip jau yra. Bendrai kvalifikacija vis tiek buvo gera, vieta man tinka. Visas savaitgalis mums kol kas buvo gana sudėtingas, tad jeigu man bÅ«tų pasiÅ«lę antrą poziciją starto rikiuotėje, tokį pasiÅ«lymą aš būčiau priėmęs. Viskas čia buvo taip arti, todėl lenktynėse laukia įdomi kova.

Monake aš jaučiausi gerai. Tačiau ten buvo tiesiog ne mÅ«sų trasa. Ji mums netiko. ŠÄ¯ savaitgalį taip pat neturėjome puikaus pasiruošimo. Visgi, manau, kad mÅ«sų laukia tikrai įdomios lenktynės. PažiÅ«rėsime kaip mums ir kitoms komandoms čia seksis dirbti su padangomis. Taip pat daug įtakos turėtų turėti oras – lietus čia vis ateina ir išeina. Tikrai tikiuosi, kad bus labai įdomu“,  - iškart po kvalifikacijos kalbėjo M. Verstappenas.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1661
2. Tadas Misevičius 1633
3. Beržas 1627
4. Giriby 1621
5. mantioras 1621