M. Verstappenas apie „Red Bull“ komandai klijuojamą favoritės etiketę: tokios kalbos yra nereikšmingos (3)

M. Verstappenas apie „Red Bull“ komandai klijuojamą favoritės etiketę: tokios kalbos yra nereikšmingos
logo Kovo 25 d. 18:50, Red Bull Content Pool / Getty Images

Jau šį savaitgalį Bahreine startuos naujasis „Formulės-1“ sezonas, kuriame tikimasi daugiau intrigos, nei keletą metų iki šiol.

Tam pagrindo suteikė „Red Bull“ komandos pasirodymas ikisezoninių bandymų metu, o kai kurie ekspertai ir F-1 fanai net ėmė šiai austrų ekipai klijuoti favoritės etiketę.

Vis tik „Red Bull“ lyderis tokias kalbas pavadino visiškai nereikšmingomis.

„Tokios kalbos yra nereikšmingos. Svarbu yra tai, kaip sugebėsime pasirodyti lenktynėse, nes būtent jose dalinami taškai. Manau, kad turime susikoncentruoti ties savo darbu ir negalvoti apie pašalinius dalykus“, – spaudos konferencijoje ketvirtadienį teigė M. Verstappenas.

Tiesa, olandas pripažino, kad komandos situaciją prieš sezoną yra geresnė, lyginant su pernykšte.

„Manau, kad esame geresnėje situacijoje. Bandymai praėjo išties sklandžiai. Komandos būtent to ir nori iš to trumpo laikotarpio, kuomet gali iš arčiau susipažinti su bolidais.

Džiaugiamės, kad bolidas dirbo taip, kaip ir tikėjomės. Kol kas sunku pasakyti, kurioje vietoje konkrečiai patobulėjome, nes per sezoną atsidursime pačiose įvairiausiose situacijose. Šiuo atveju svarbiausia, kad mes žinome, ko galime tikėtis iš bolido“, – pridėjo „Red Bull“ pilotas.


Komentarai (3)
acmilanfk
IP: 928d9d1 | 03/25 20:47 Atsakyti
meluoji vaikeli, žiauriai meluoji ....Nori nukreipti dėmesį kitur....____NEIŠDEGS!
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas