M. Verstappenas: dar neparodėme viso savo potencialo

M. Verstappenas: dar neparodėme viso savo potencialo
logo 2019 Rugsėjo 20 d. 21:40, Red Bull Content Pool / Getty Images

Penktadienį startavo SingapÅ«ro GP treniruotės, o jose sėkmingai pasirodė „Red Bull“ komandos atstovas Maxas Verstappenas.

21-erių olandas buvo greičiausias pirmajame važiavime, o antrajame nusileido tik čempionato lyderiui Lewisui Hamiltonui.

Po penktadienio treniruočių M. Verstappenas džiaugėsi bolido demonstruojamu greičiu bei teigė, kad Singapūro trasoje labai daug lems kvalifikacijos rezultatai.

„Tai buvo tikrai gera diena. Esame konkurencingi, o bolidas tinkamai dirbo abiejų treniruočių metu. Simuliuojant kvalifikaciją patekau į bolidų spÅ«stį, todėl negalėjau ženkliai pagerinti prieš tai užfiksuoto rezultato, tačiau tai taip pat reiškia, jog dar neparodėme viso savo potencialo.

Manau, kad atrodėme gerai važiuojant tiek ilgas, tiek trumpas distancijas, tačiau, žinoma, Lewisas taip pat yra labai greitas. Ši trasa yra sudėtinga ir vietomis labai nelygi, tačiau su tinkamu bolidu čia važiuoti išties malonu.

Visuomet yra dalykų, kuriuos galime patobulinti ir ties jais bandysime dirbti. Lenktynėse daug ką lems kvalifikacijos rezultatai, tačiau aš nusiteikęs pozityviai“, - po penktadienio treniruočių kalbėjo M. Verstappenas.Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas