M. Verstappenas davė patarimų A. K. Antonelli (2)

M. Verstappenas davė patarimų A. K. Antonelli
logo Gegužės 24 d. 11:00, Getty Images/Red Bull Content Pool nuotr.

Pastarųjų trijų metų čempionas Maxas Verstappenas F-1 debiutavo būdamas 17 metų. Dabar dažnai kalbama apie tai, jog jau greitu metu F-1 duris gali praverti dar vienas 17-metis Andrea Kimi Antonelli, jis yra siejamas su „Mercedes“ ir „Williams“ komandomis.

M. Verstappenas nusprendė duoti jam keletą patarimų.

„Reikia tiesiog pergyveni visus momentus – nesvarbu ar jie geri, ar blogi. Reikia tiesiog pereiti visus tuos sunkius savaitgalius, kai tau nesiseka. Tame kelyje gali gauti labai daug vertingų pamokų. Tuo pačiu, nereikia per daug apie visą tai galvoti. Kai esi talentingas, o Kimi yra talentingas, tuomet per daug nerimauti nereikia. Galiu pasakyti, kad tiesiog darytum klaidas. Nelinkiu to, tačiau mokantis yra labai svarbu klysti.

Idealiu atveju tas klaidas geriausia daryti tuomet, kai esi komandoje kuri nekovoja dėl titulo. Man pasisekė, kad aš debiutavau „Toro Rosso“ ir mano pasirodymus akylai stebėjo santykinai ne daug žmonių. Tai man suteikė galimybę padaryti keletą kvailų klaidų, kurios greitai buvo pamirštos. Tačiau klysti tikrai svarbu. Nors mes sau kartojame, kad tam tikrų dalykų padaryti tiesiog negalima, tačiau tik klysdamas ir mokydamasis pats iš savęs gali dėti rimtus žingsnius į priekį“, - kalbėjo M. Verstappenas.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Saulė
IP: 57c4a42 | 05/24 13:43 Atsakyti
Nebūdingas Max’ui komentaras. Bet, sakyčiau, labai taiklus ir įkvepiantis
N7
IP: ed9791e | 05/24 17:36 Atsakyti
Kažkaip per daug filosofiškai, greičiausia buvo pasitelktas dirbtinis intelektas...
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1661
2. Tadas Misevičius 1633
3. Beržas 1627
4. Giriby 1621
5. mantioras 1621