M. Verstappenas dėl atsilikimo nuo varžovų kaltina apgadintą bolido sparną (1)

M. Verstappenas dėl atsilikimo nuo varžovų kaltina apgadintą bolido sparną
logo 2020 Liepos 03 d. 21:15, Red Bull Content Pool / Getty Images

„Red Bull“ atstovas Maxas Verstappenas nesureikšmino šios dienos F-1 treniruočių rezultatų. Anot olando, jei ne apgadintas priekinis bolido sparnas, jis būtų užfiksavęs geresnį rezultatą ir būtų likęs arčiau lyderių.

Po šiemet įvykusių bandymų, būtent „Red Bull“ buvo laikoma ta komanda, kuri turi daugiausiai šansų pasipriešinti „Mercedes“ sezono metu. Tačiau atvykus į Austriją, kur šį savaitgalį vyks pirmosios lenktynės, minėtos ekipos pilotai nestebino greičiu.

Abu „Mercedes“ lenktynininkai buvo greičiausi pirmose dvejose F-1 treniruotėse. Tuo tarpu M. Verstappenas po pietų užfiksavo aštuntą rezultatą, o jo komandos draugas Alexas Albonas liko tryliktas. Nepaisant to, M. Verstappenas išlieka optimistiškai nusiteikęs.

„Manau, kad mums tai buvo gera diena. Užfiksuoti rato įveikimo laikai nieko nepasako, nes įveikdamas savo greičiausią ratą sulaužiau priekinį bolido sparną“, - pasakojo M. Verstappenas.

„Mes pasitikime savo jėgomis. Žinoma, visada yra dalykų, kuriuos galime atlikti geriau. Bet viską vertinant bendrai, tai buvo gera diena. Nekantriai laukiu rytojaus.“


Komentarai (1)
D.H.
| 07/04 13:26 Atsakyti
Tai jau nuo Albono nulupo nauja sparna, tai ner ko cia sureiksminti tokios bedos :D
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas