M. Verstappenas dėl D. Britanijos taisyklių negalėjo dalyvauti „Red Bull“ bandymuose

M. Verstappenas dėl D. Britanijos taisyklių negalėjo dalyvauti „Red Bull“ bandymuose
logo 2020 Birželio 25 d. 21:52, Red Bull Content Pool

Red Bull“ komanda šiandien Silverstoune surengė bandomuosius važiavimus, kurių metu naudojo 2020 m. bolidą. Tačiau jį galėjo pilotuoti tik Alexas Albonas.

Minėtoji ekipa nusprendė išnaudoti vieną iš dviejų filmavimams skirtų dienų ir surengti važiavimus Didžiosios Britanijos lenktynių žiede.

Idealiomis sąlygomis komanda norėjo pasinaudoti abiejų pilotų paslaugomis, tačiau bolidą šiandien pilotavo tik A. Albonas. Dėl šalyje galiojančių taisyklių į Silverstouną neatvyko Maxas Verstappenas. Pagal galiojančias taisykles, žmogus, atvykęs iš kitos šalies, privalo praleisti karantine 14 dienų. Kol kas išimtys nėra taikomos nei sportininkams, nei kitiems asmenims.

M. Verstappenas gyvena Monake. Tad tam, kad būtų galėjęs dalyvauti bandomuosiuose važiavimuose, olandas į Didžiąją Britaniją turėjo atvykti šio mėnesio pradžioje.

Kadangi važiavimų metu komanda su bolidu gali įveikti ne daugiau nei 100 km, o ant bolido turi būti sumontuotos demonstraciniams važiavimams skirtos „Pirelli“ padangos, ekipa nusprendė pasitenkinti tik vieno piloto paslaugomis.Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 2883
2. redworm 2851
3. Valerijonas 2848
4. berta 2847
5. Valode 2778