M. Verstappenas: dėl DRS gedimo teko keisti taktiką

M. Verstappenas: dėl DRS gedimo teko keisti taktiką
logo Gegužės 22 d. 18:57, Red Bull Content Pool / Getty Images

Pergalę Ispanijos GP lenktynėse iškovojęs Maxas Verstappenas teigia, kad dėl problemų su DRS, komanda buvo priversta keisti taktiką varžybų metu.

Iš antros pozicijos startavęs, bet už trasos ribų pasivažinėjęs ir už George‘o Russello atsidūręs olandas praleido ne vieną ratą važiuodamas paskui varžovą, nes turėjo problemų su DRS. Reaguodama į situaciją, „Red Bull“ nusprendė pakeisti sportininko taktiką, tad į šios dienos lenktynėse į techninio aptarnavimo zoną pakvietė ne du, o tris kartus. Toks sprendimas pasiteisino, nes olandui pavyko iškovoti pergalę.

„Staiga į bolido galą papūtė stiprus vėjas, tad paslydo automobilio galas ir aš išlėkiau už trasos ribų“,  pasakojo M. Verstappenas.

„Vėliau atsidūriau už varžovo, bet jį aplenkti buvo labai sunku, nes ne visada veikė DRS. Tad buvome priversti keisti taktiką. Toks sprendimas pasiteisino, nes vėliau pavyko aplenkti varžovus ir nugalėti. Sunki pradžia, bet gera pabaiga.“

M. Verstappenas buvo nepatenkintas tuo metu, kai susidūrė su DRS problemomis.

„Stengiausi išlikti susikaupęs. Žinoma, nemalonu, kai taip nutinka. Bet esu patenkintas, jog vis dėlto pavyko nugalėti. Taip pat labai džiaugiuosi dėl Checo, tai puikus rezultatas komandai.“

Pergalę Ispanijoje iškovojęs M. Verstappenas tapo nauju čempionato lyderiu.

Red Bull Racing
Komanda: Red Bull Racing 2022 sezono taškai: 304
Variklis: Red Bull Powertrains Važiuoklė: RB18
Plačiau
Maxas Verstappenas
Pilotas: Maxas Verstappenas 2022 sezono taškai: 175
Komanda: Red Bull Amžius: 24 m.
Plačiau

Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos