M. Verstappenas: esu įsitikinęs, kad su Sergio sutarsime (6)

M. Verstappenas:  esu įsitikinęs, kad su Sergio sutarsime
logo 2020 Gruodžio 19 d. 17:14, Red Bull Content Pool / Getty Images

Kitame sezone Maxo Verstappeno partneriu „Red Bull“ sudėtyje bus Sergio Perezas. Dabartinis „Red Bull“ lyderis yra įsitikinęs, kad Perezo atėjimas sustiprins komandą ir tai leis stoti į dar aršesnę kovą su „Mercedes“.

Maxas Verstappenas: „Sergio nuvažiavo puikų šį sezoną ir puikiai tvarkėsi su darbu prie vairo. Jis į komandą atneš patirtį ir aš džiaugiuosi būsimu bendradarbiavimu. Jis yra puikus vaikinas ir manau, kad mes sutarsime. Tikiuosi, kad kitais metais mes su dviem automobiliais dar labiau apsunkinsim gyvenimą „Mercedes“ ekipai.

Jei mes turėsime du pajėgius ir greitus bolidus, tai galėsime dar labiau spausti juos. Pavyzdžiui, kaip tai buvo Abu Dabyje, kai Alexas Albonas važiavo pakankamai arti. Pasibaigusiame sezone dažniausiai man būdavo sunku kovoti su „Mercedes“, kadangi aš  vienišas turėjau su jais rungtyniauti. Jie gi galėjo panaudoti vieną iš bolidų gynybai nuo manęs, tuo tarpu kai antras lenktynininkas panaudodavo idealią strategiją ir nugalėdavo.

Tikiuosi, kad Sergio, atėjęs į mūsų komandą, padės stumtelėti ją dar į priekį ir mane taip pat laikys nuolatinėje įtampoje. Puiku, kai ekipos draugas verčia tave atiduoti visas jėgas ir atakuoti pilna jėga. Turiu vilčių, kad sezono pradžioje mes turėsime konkurencingą mašiną ir apsunkinsime užduotis varžovams.

Kai dėl Alexo, tai akivaizdu, kad jam šie metai buvo sunkūs. Kita vertus, jis – šaunus vaikinas ir aš džiaugiuosi, kad jis lieka mūsų komandoje. Žinoma, aš kiek anksčiau sužinojau apie priimtą sprendimą, bet globalia prasme tai nieko nereiškia“.


Komentarai (6)
Gremas
IP: af9d448 | 12/21 01:35 Atsakyti
Bet iš MV matosi akivaizdziai kad SP bus nr2 ir jai nepaklus Albinas ses vėl į roges, bus įdomu kaip SP tvarkysis visus šiuo nr2 role
Lexxus
IP: 9f791a5 | 12/20 20:51 Atsakyti
GU38
12/19 18:38

Įdomu, ką "Verstapenas - čempionas" projekto vadybininkai darys, jei "super lenktynininkas" gaus kruopų? Cheko tikrai ne tas, kuris lengvai nusileis.

O kodėl negalėjo būti taip, kad Perezui pasakė - mes tave jamam, bet jei sutiksi būti Nr.2...? Ir jis sutiko, kitu atveju išėjimas į niekur. Manau čia realesnis variantas.
Apakes23
IP: a510845 | 12/20 13:31 Atsakyti
Susidurs su techninėmis kliutymis, kaip ne kartą jau matėme.
GU38
IP: 8d389f1 | 12/19 18:38 Atsakyti
Įdomu, ką "Verstapenas - čempionas" projekto vadybininkai darys, jei "super lenktynininkas" gaus kruopų? Cheko tikrai ne tas, kuris lengvai nusileis.
×

TOP naujienos