M. Verstappenas gyrė „Red Bull“ strategę H. Schmitz (1)

M. Verstappenas gyrė „Red Bull“ strategę H. Schmitz
logo Rugpjūčio 01 d. 17:29, Red Bull Content Pool / Getty Images

Iškovojęs pergalę sekmadienį Vengrijoje surengtose F-1 lenktynėse, Maxas Verstappenas negailėjo pagyrų „Red Bull“ strategei Hannah Schmitz.

Olandas vakar surengtas varžybas pradėjo iš dešimtos pozicijos, bet finišavo pirmas ir persvarą prieš artimiausią varžovą lenktynininkų įskaitoje padidino iki 80 taškų.

Priešingai nei „Ferrari“ sportininkai, M. Verstappenas gyrė komandą už priimtus teisingus taktinius sprendimus. Anot sportininko, tai jam padėjo nugalėti lenktynėse.

„Teisingi taktiniai sprendimai yra labai svarbūs, jei sieki iškovoti čempiono titulą. Negali sau leisti daryti daug klaidų šioje srityje“, - kalbėjo M. Verstappenas.

„Sunku visą laiką išlikti geroje pusėje, sakykime taip. Bet mes savo gerose turime daug gerų vyrukų ir merginų. Lenktynių metu, Hannah, mūsų strategė, buvo neįtikėtinai rami. Taip, ji labai gera.“

M. Verstappenas nebuvo tikras, jog jam pavyks lenktynėse įveikti „Ferrari“. Bet anot sportininko, komanda tinkamu metu parinko tinkamas padangas ir tai jam padėjo nugalėti.

„Mes žinome, kad turime greitą automobilį. Bet lenktynėse „Ferrari“ taip pat buvo greita, ji tiesiog priėmė netinkamą sprendimą su kieto mišinio padangomis.“

„Vis dar yra dalykų, į kuriuos turime atkreipti dėmesį ir geriau padirbėti. Taip, lenktynės mums susiklostė gerai. Esame labai patenkinti, jog startavę iš 10-os pozicijos sugebėjome nugalėti tokioje trasoje. Tačiau yra nemažai dalykų, kuriuos vis dar turime išanalizuoti. Visada bus tokių sričių, kuriose gali geriau atlikti savo darbą.“

Red Bull Racing
Komanda: Red Bull Racing 2022 sezono taškai: 431
Variklis: Red Bull Powertrains Važiuoklė: RB18
Plačiau


Komentarai (1)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
lolol
IP: ae918c1 | 08/01 21:49 Atsakyti
×

TOP naujienos