M. Verstappenas ir S. Vettelis: teisėjams nereikėjo skirti baudos taškų L. Hamiltonui (7)

M. Verstappenas ir S. Vettelis: teisėjams nereikėjo skirti baudos taškų L. Hamiltonui
logo Rugsėjo 28 d. 20:53, Daimler AG

Po Rusijos GP metu Lewisui Hamiltonui skirtų bausmių ir dviejų papildomų baudos taškų, apie baudos taškų sistemą savo nuomonę išsakė „Red Bull“ bei „Ferrari“ pilotai Maxas Verstappenas ir Sebastianas Vettelis.

Už tai, jog prieš lenktynes L. Hamiltonas netinkamoje vietoje atliko starto simuliaciją, lenktynių metu jam buvo skirtos dvi 5 sek. baudos. O po varžybų dar ir du baudos taškai. Tad pilotas jau buvo surinkęs viso 10 baudos taškų, o gavęs dar du, būtų diskvalifikuotas vienerioms lenktynėms.

Tiesa, po lenktynių teisėjai priėmė sprendimą anuliuoti du baudos taškus ir už nusižengimus skirti piniginę baudą L. Hamiltono atstovaujamai „Mercedes“ ekipai.

M. Verstappenas mano, kad teisėjai neturėjo skirti baudos L. Hamiltonui už komandos padarytas klaidas.

„Jei sukeli avariją, tai jau visai kita istorija. Bet bauda, kurią Lewisas gavo lenktynių metu ir taip buvo skausminga. Nežinau kiek baudos taškų už tai skiriama. Du? Griežtoka. Jis ir taip yra surinkęs 10 baudos taškų. Sutinku, jis sustojo netinkamoje vietoje. Bet skirti baudos taškus už tai? Nemanau, kad tai teisinga“, - po lenktynių sakė M. Verstappenas.

„Jam ir taip buvo skirta bauda, kurią jis atliko lenktynių metu. Tad nemanau, kad dar reikia už tai skirti baudos taškų. Manau, kad mes apie tai pasikalbėsime kito instruktažo metu.“


Komentarai (7)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas