M. Verstappenas iš naujo bolido tikisi daugiau patikimumo

M. Verstappenas iš naujo bolido tikisi daugiau patikimumo
logo Sausio 16 d. 11:05, Red Bull Content Pool / Getty Images

Praėjusiame sezone „Red Bull“ pilotas Maxas Verstappenas net penkis kartus buvo priverstas pasitraukti iš distancijos: Austrijoje dėl problemų su elektros sistema, Monzoje – dėl jėgos agregato problemų, Imoloje – pradÅ«rus ratą, o Mugello ir Sakhire – dėl incidentų pirmame rate. Tačiau „Red Bull“ lenktynininkas tikisi, kad šiemet komanda išspręs problemas su automobilio patikimumu ir 2021 m. jis neturės pasitraukimų iš lenktynių dėl techninių problemų.

Maxas Verstappenas: „Mažai kas gero tame, kad pernai tiek daug kartų turėjau trauktis iš varžybų. Jei ne jie, tai aš drąsiai galėjau pakovoti dėl antros vietos pasaulio čempionato asmeninėje įskaitoje, bet, kita vertus, aš dalyvauju „Formulėje-1“ ne dėl tokio rezultato. Man mažai turi reikšmės tai, antras ar trečias aš esu, mano tikslas – čempiono titulas.

Žinoma, norėčiau, kad mÅ«sų mašinos bÅ«tų dar labiau patikimos. Bet dabar jau nieko nepakeisi. Mes padarėme išvadas iš pradėjusių metų ir pasistengsime geriau pasirodyti 2021 m.

Praėjusiame sezone mes gana greitai supratome, jog nesugebėsime kovoti dėl čempionų titulo. Antra vertus, aš vis tiek turėjau malonumą iš kovų, išspausdamas maksimumą iš bolido kvalifikacijose ir lenktynėse. Iš pernai man atmintyje liko nemažai gerų prisiminimų“.


Komentarai (0)
×

TOP naujienos