M. Verstappenas išskyrė įsimintiniausias sezono lenktynes (1)

M. Verstappenas išskyrė įsimintiniausias sezono lenktynes
logo 2019 Gruodžio 16 d. 19:02, Red Bull Content Pool / Getty Images

Tris pergales praėjusį sezoną iškovojęs „Red Bull“ lyderis Maxas Verstappenas užėmė trečiąją vietą asmeninėje įskaitoje.

Olandas, bendraudamas su „Ziggo Sport“, atskleidė, kad įsimintiniausios lenktynės praėjusį sezoną jam buvo Austrijoje, kur „Red Bull“ antrus metus iš eilės triumfavo savo namų trasoje. Tai buvo ir pirmoji M. Verstappeno pergalė šiais metais.

„Tai buvo labai nuostabus ir emocionalus momentas. Iki lenktynių Austrijoje mes nedemonstravome gerų rezultatų, tačiau iškovojome netikėtą pergalę. Negalėjome visko suplanuoti dar geriau. Būtent į lenktynes Austrijoje atsivežėme daug patobulinimų, kurie veikė puikiai.

Man asmeniškai tai buvo įsimintiniausia sezono pergalė. Susidėjo daug detalių ir tai buvo geriausias laikas komandai pelnyti pirmąją pergalę.

Mano tikslas visuomet yra būti ant podiumo bei kovoti dėl pergalių, tačiau ir kitos detalės gali sukelti puikių emocijų. Kuomet žiūriu Austrijos GP lenktynių įrašą, per mano kūną eina šiurpuliukai“, - kalbėjo M. Verstappenas.


Komentarai (1)
Grengas
| 12/17 09:19 Atsakyti
Na taip, reikia pripažinti, vienos geriausių lenktynių šiemet ir galbūt geriausia dvikova dėl pergalės. Na, dar Hungaroringe dėl pergalės buvo artima kova. Kanadoje ta Vettelio bauda pusę žavesio nubraukė.
×

TOP naujienos