M. Verstappenas įvardijo „Mercedes“ dominavimo priežastį (4)

M. Verstappenas įvardijo „Mercedes“ dominavimo priežastį
logo Sausio 17 d. 12:08, Red Bull Content Pool / Getty Images

Red Bull“ komandos lenktynininko Maxo Verstappeno teigimu, jų komanda išbarstė turėtą pranašumą „Formulėje-1“ perėjus prie hibridinių jėgos agregatų.

Nuo 2014 metų, kai „Formulė-1“ perėjo prie V6 jėgainių su antriniu energijos panaudojimu, „Mercedes“ pilotai per 138 įvykusius GP etapus 102 kartus startavo iš „pole“ ir iškovojo tiek pat pergalių. O serija iš septynių pergalių Konstruktorių taurėje ir asmeninėje įskaitoje jau įrašyta į „Formulės-1“ istoriją.

Iki tol tokia pat dominuojančia komanda F-1 buvo „Red Bull“, kuri triuškino visus varžovus net ketverius metus paeiliui. Kalbėdamas apie tai, dėl ko taip rimtai pasikeitė jėgų pusiausvyra, Maxas Verstappenas pripažino, kad varžovai kur kas geriau sugebėjo prisitaikyti prie reglamento pokyčių.

„Atvirai kalbant, jei reglamentas nebūtų pasikeitęs 2013 m. pabaigoje, tai „Red Bull“ ir toliau būtų tęsusi savo pergalių seriją, - kalbėjo olandų pilotas. – Man atrodo, kad „Mercedes“ viskas susiklostė kuo puikiausiai. Jie iš anksto pradėjo ruoštis V6 erai ir iš pat pradžių gavo labai gerus variklius. Manau, kad būtent tai jiems ir padėjo skinti pergales viena po kitos.“

Taip pat Maxas nepamiršo pagirti ir „Mercedes“ važiuoklės: „Jų bolidas yra labai greitas. Kai jūs turite labai gerą maksimalų greitį, visa kita tampa kur kas paprasčiau. Jų važiuoklė yra puiki. To negalima nuneigti“.

Praėjusį sezoną Verstappenas užbaigė pergale Abu Dabyje. Per tris pastaruosius sezonus Maxas iš viso iškovojo 8 pergales – tai didžiausias laimėjimų skaičius ne „Mercedes“ pilotams.


Komentarai (4)
bmw v8
IP: 59a066c | 01/19 00:02 Atsakyti
Maksas bando be vazelino sulyst MB į vieną vietą 😂
ddt
IP: 21ec4ad | 01/18 21:21 Atsakyti
Kaip ne diena, taip plokščias Max'o išminties perlas. Aš jau geriau laukiu sezono, kai Marozinas reguliariai kam nors kur nors grybštels ir papostins į tiktoką, nei skaityti ką čia Max'as su savim šnekasi.
Lexxus
IP: 909efe4 | 01/18 14:32 Atsakyti
Ne nu, gili mintis priverčianti susimąstyti... 5 metų reikėjo jai subręst.
Klepsidra
IP: e11f7ad | 01/18 05:43 Atsakyti
Aciu Max’ui - iki siol nesusimastem ir nezinojom
×

TOP naujienos