M. Verstappenas: komanda vėl prapletė ribas keisdama koncepciją (5)

M. Verstappenas: komanda vėl prapletė ribas keisdama koncepciją
logo Vasario 23 d. 12:59, Getty Images/Red Bull Content Pool nuotr.

Per pirmąsias bandymų dienas Bahreine ryškiai geriau už kitus atrodė „Red Bull“. Tokia tendencija pasimatė jau pirmą dieną, kai Maxas Verstappenas rato įveikimo laiku ženkliai pranoko visus oponentus.

Pats pastarųjų metų čempionas sako, jog per daug nesikišo į naujojo bolido kūrimo procesą ir teigia, jog sukurdama dar vieną, gana radikaliai kitokį, automobilį, „Red Bull“ parodė, jog neturi jokių ribų.

„Tiesa sakant, kai pirmą kartą pamačiau brėžinius, tiesiog pagalvojau, kad automobilis atrodo gražiai. Tačiau kalbant atvirai tuo metu daugiau galvojau apie laukiančias šventes. Galų gale juk automobiliu išvaizda nėra esminis dalykas. Visgi, man labai patinka, kad komanda nebuvo konservatyvi ir vėl praplėtė ribas keisdama koncepciją.

Aš visiškai pasitikiu tuo, ką daro mūsų techninės komandos žmonės. Jie yra įsitikinę, kad būtent tokia kryptis yra geriau nei visa kita, kas žiemą buvo išbandyta aerodinaminiame tunelyje. Kol visa tai veikia, man tikrai nerūpi, kaip atrodo automobilis.

Tai, kad kitos komandos ėjo mūsų koncepcijos keliu, manęs nestebina. Po to, kai turėjome tokį sėkmingą sezoną, to buvo galima tikėtis. Manau, kad mūsų techninė komanda dabar daugiau potencialo mato kitur, todėl plėtojame kitokią kryptį“, - kalbėjo M. Verstappenas.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
kart
IP: ff4c1cb | 02/23 13:57 Atsakyti
wssw
02/23 13:30

tai kad cia RB isdure visus, sukure ant to Mersu nesekmingo koncepto i... skaityti daugiau

Nieko panašaus į tą nevykusį Mersų konceptą. Mažiau skleiskit nesąmones prisiskaitę pezalų.

Vertikalias angas RBR nukopijavo ne nuo ko kito, o nuo Ferrari, nes anie jau jas pernai turėjo: https://i.imgur.com/m2RkGqx.png

Šiemetinės pas Ferrari:
https://i.imgur.com/kboeu8h.png
https://i.imgur.com/Rub3YGT.png

To "bliūdo" idėja aplink peleką irgi paimta iš buvusio Ferrari sidepodų koncepto. Pritaikymas kitas, bet paskirtis ta pati.

O pagrindinės aušinimo angos kaip buvo, taip ir yra, tiesiog pakavotos po "ryklio nosim" https://i.imgur.com/dIRVxGW.jpeg

Kur jūs čia Mersų konceptą matot, tai b...is jus žino. Turbūt komentuojat tik todėl, nes kažkoks žinomesnis "eGzpertas" nusišnekėjo ir visi paskui pradėjo tą patį skiest.
tech
IP: 4df7a1d | 02/23 18:09 Atsakyti
tai siemet ir kitais metais Ver bus jau 5 x. tokie ciklai neidomus. 4 x Fetelis, 6 x Hamiltonas. 5 x Verstapenas. kas bus sekantis? gal visgi Ferrari pagaliau nuo 2026 kazka pagamins, kol RBR mals sh su Fordu :))
Aivaras1
IP: 81e968b | 02/24 08:35 Atsakyti
tech
02/23 18:09

tai siemet ir kitais metais Ver bus jau 5 x. tokie ciklai neidomus. 4 ... skaityti daugiau

tai kad red bull powertrains patys gamins, tik ford lipduka uzklijuos uz maisa pinigu.
wssw
IP: 0c31a62 | 02/23 13:30 Atsakyti
tai kad cia RB isdure visus, sukure ant to Mersu nesekmingo koncepto ir parode kad Rb gali sukurti net ir cia sekminga masina, zodziu Mersu inzinieriai turi rukyti. o ir visi kiti, nes nukopijavo praejusiu metu RB konceptus ir nesukure savo visai.
Bloodrage
IP: 097cb19 | 02/23 22:48 Atsakyti
tech
02/23 18:09

tai siemet ir kitais metais Ver bus jau 5 x. tokie ciklai neidomus. 4 ... skaityti daugiau

O ka tas Fordas. Tik variklis. Varikliai plius minus vienodi. Things like Newey matter.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 1005
2. mantioras 1001
3. Tadux15 1000
4. Kęstutis Šimkus 991
5. Giriby 983