M. Verstappenas: Kubicos sugrįžimas – būtų labai šaunu (2)

M. Verstappenas: Kubicos sugrįžimas – būtų labai šaunu
logo 2017 Rugpjūčio 22 d. 06:00, Getty Images / Red Bull Content Pool

Maxas Verstappenas savaitgalį dalyvavo kaip garbės svečias DTM etape olandų Zandforde, kur kalbėjo apie jėgų „Formulėje-1“ išsidėstymą antroje sezono pusėje...

Maxas Verstappenas: „Lenktynių Spa laukiu su nekantrumu. Tai man beveik namų lenktynėse, bet kartu tai ne papildomas spaudimas, o pozityvus faktorius ir papildoma motyvacija. Tribūnose, matyt, bus labai daug sirgalių su oranžiniais marškinėliais – pasistengsiu jiems atsidėkoti už jų palaikymą geru rezultatu.

Nežinau, koks bus jėgų išsidėstymas artėjančiose lenktynėse, bet akivaizdu, kad mums bus sunku, Aš laukiu, kad Spa „Mercedes“ mašinos vėl bus labai greitos, kadangi jų jėgainė pasilieka pačia geriausia, bet jų kova su „Ferrari“ turėtų būti labai įtempta.

Trasose, kuriose nėra ilgų tiesiųjų, mūsų atsilikimas nėra jau toks didelis – apie 0,3 sek. viename rate, bet kuo ilgesnės tiesiosios, tuo mes daugiau nusileidžiame. Mes realiai situaciją galėsime įvertinti tik po penktadienio treniruočių, Prieš metus kvalifikacijoje Spa aš parodžiau antrą laiką ir pirmą katą per karjerą startavau iš pirmosios eilės, bet pakartoti tai bus labai sunku. Šiais metais lietus Spa gali mums daug padėti.

Aš su nekantrumu taip pat laukiu lenktynių Monzoje ir susitikimo su italų sirgaliais, nors ši trasa taip pat netinka mūsų mašinoms. Mes dirbame ir toliau progresuojame, bet kitos komandos taip pat nestovi vietoje, todėl mums reikia dirbti greičiau ir efektyviau, pasiekti daugiau nei varžovai.

Skirtingai nuo kitų komandų, kurios tobulina ir važiuoklę, ir jėgainę, mes nelaukiame labai rimto jėgos agregato atnaujinimo, todėl turime progresuoti vien važiuoklės sąskaita. Kartu reikia būti įsitikinus tuo, kad mes judame teisinga linkme.

Roberto Kubicos sugrįžimas? Man sunku vertinti jo bandymų rezultatus – tik komanda žino, kiek stipriai jam sutrukdė problemos su ranka. Bet būtų neįtikėtinai šaunu, jei Kubica galėtų važiuoti „Formulės-1“ čempionate. Tai būtų tikra pasaka mūsų sportui“...


Komentarai (2)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Raymond
| 08/23 08:46 Atsakyti
Ypac vietoj Maxo :)
žiūrovas f-1
| 08/22 22:08 Atsakyti
Tikekimes kad taip ir bus - Kubica sugris i F-1.
×

TOP naujienos