M. Verstappenas: kvalifikacijoje viskas susiklostė idealiai (8)

M. Verstappenas: kvalifikacijoje viskas susiklostė idealiai
logo Kovo 27 d. 19:40, Red Bull Content Pool / Getty Images

„Red Bull“ pilotas Maxas Verstappenas su gana dideliu pranašumu laimėjo kvalifikaciją pirmose sezono lenktynėse Bahreine ir po jos pasakė, kad bolidas yra tiek geras, kad jį vairuoti – vienas malonumas.

Maxas Verstappenas: „Bandymai šiemet buvo tiesiog puikÅ«s, nors tai, žinoma, nieko negarantuoja. Bet ir per pirmą GP automobilis veikia puikiai, jaučiu tikrą malonumą jį pilotuodamas. Nors kiekvienoje kvalifikacijos sesijoje vėjo kryptis keitėsi ir tinkamai sureguliuoti bolidą buvo sudėtinga.

Bet kvalifikacijoje viskas susiklostė beveik idealiai ir džiaugiuosi iškovojęs „pole“ poziciją. Mano pirmas ratas finalinėje dalyje nebuvo itin geras, bet žinojau, kad galiu daugiau, nors buvo neaišku, kiek galiu pagerinti rezultatą. Bet kai su mašinos balansu bÅ«na viskas gerai, gali atakuoti dar labiau agresyviau. Tiesa, asfaltas buvo gana daug įkaitęs ir reikėjo veikti labai atsargiai, kad nebÅ«tų perkaitintos galinės padangos.

Laimei, mes galėjome parodyti itin gerą greitį tada, kai tai bÅ«davo reikalingiausia. Kadangi bolidas puikiai dirbo tiek trumpose, tiek ir ilgose ratų serijose, aš jau jaučiu pergalę rytdienos lenktynėse. Žinoma, reikės gerai startuoti ir normaliai, be incidentų, nuvažiuoti pirmąjį ratą. Taigi, pagrindai sėkmei pakloti tikrai geri“.


Komentarai (8)
paulenis
IP: 90431d9 | 03/28 02:33 Atsakyti
Dar nespejo laimeti, o jis jau cempas, lopinys ***
Upsss
IP: 95fc90b | 03/27 21:51 Atsakyti
Gal pradėk nešiotis popierinius maišiukus, kad kitų neapvemtum.
FTW ????
IP: 3c1fabc | 03/27 21:17 Atsakyti
"Laimei, mes galėjome parodyti itin gerą greitį tada, kai tai būdavo reikalingiausia." Kas čia per sakinys? Ar Jūs pagaliau išmoksit rašyt žmoniškai? Visiškas beraščių portalas, šlykštu skaityt šitas keverzones kurios net prasmės neturi....
Pit Crew
IP: eb726f6 | 03/27 21:16 Atsakyti
Palinkėsim jam šaltų nervų ir sėkmės rytojaus lenktynėse.
Lee
IP: d589ae9 | 03/27 20:26 Atsakyti
Paskutinė pastraipa visiškai kitokia ką jis šnekėjo, jau taip išpūsta čia kad...
Niu
IP: f08dd54 | 03/27 19:44 Atsakyti
aš dar pergalės nejaučiu ir Maxo vietoje taip nešnekėčiau, bet.... sezonas įdomus nusimato...
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas