M. Verstappenas: L. Hamiltonas elgėsi taip, lyg būtų vienas trasoje

M. Verstappenas: L. Hamiltonas elgėsi taip, lyg būtų vienas trasoje
logo 2019 Lapkričio 03 d. 01:58, Daimler AG

Dėl antroje kvalifikacijos dalyje įvykusio incidento Maxas Verstappenas ir Daniilas Kvyatas kaltino Lewisą Hamiltoną.

Norėdamas susigrąžinti prarastą poziciją, M. Verstappenas trumpam buvo atsidūręs už trasos ribų. Teisėjai nusprendė neanalizuoti incidento.

Antroje važiavimų dalyje L. Hamiltonas aplenkė M. Verstappeną. Po kurio laiko abu sportininkai pavijo D. Kvyatą. L. Hamiltonas lenkė rusą, tuo tarpu M. Verstappenas, kirsdamas posūkį, nusprendė aplenkti abu varžovus.

„Visi ruošėmės įveikti greituosius ratus. Trasoje buvo Sebas, tada Charlesas. Priekyje manęs važiavo Daniilas“, - pasakojo M. Verstappenas.

„Visi sulėtinome tempą, kad skirtumai tarp mūsų būtų didesni. Lewisas pralėkė lyg būtų vienas trasoje, jam niekas nerūpėjo. Aš tada pagalvojau: „Jei tau nerūpi, man taip pat nerūpi“. Visi elgėmės pagarbiai, tad norėjau susigrąžinti poziciją. Štai kodėl tame posūkyje įvyko tokia situacija.“

D. Kvyatas mano, kad dėl kilusios situacijos buvo kaltas L. Hamiltonas.

„Tiesą pasakius, nesupratau ką jie daro. Tai buvo kvaila. Ne kvaila, bet tiesiog nereikėjo taip elgtis. Nesuprantu kodėl jie nusprendė lenktyniauti apšilimo rate“, - kalbėjo D. Kvyatas.

„Galų gale visi atsidūrėme nemalonioje situacijoje. Turėjau greitąjį ratą pradėti su nepakankamai sušildytomis padangomis. Bet viskas buvo gerai.“

„Dažniausiai visi laikosi tvarkos ir palieka vietos vienas kitam. Bet jei kažkas tos tvarkos nesilaiko, tada turime tokią betvarkę, kokią matėte. Manau, kad Lewisas buvo kalčiausias.“

„Bet nesvarbu. Jis jau buvo užsitikrinęs vietą dalyvavimui trečioje dalyje.  Tuo tarpu man iškilo problemų. Jis pradėjo ratą važiuodamas už mūsų, bet nusprendė būti pirmas. Tad nesupratau kas įvyko.“Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 2883
2. redworm 2851
3. Valerijonas 2848
4. berta 2847
5. Valode 2778