M. Verstappenas: labai slidžioje trasoje nebuvo itin malonu vairuoti

M. Verstappenas: labai slidžioje trasoje nebuvo itin malonu vairuoti
logo Balandžio 30 d. 21:16, Red Bull Content Pool / Getty Images

„Red Bull“ pilotas Maxas Verstappenas, kaip ir „Mercedes“ atstovas Lewisas Hamiltonas, po šiandien vykusių F-1 treniruočių skundėsi slidžia trasos danga.

Prieš praėjusių metų Portugalijos GP etapą, Portimao trasoje buvo pakeista asfalto danga. Daugelis sportininkų tuomet turėjo sunkumų slidžioje trasoje. Dar sunkiau buvo lenktynių metu, kurios vyko šlapioje trasoje.

Sportininkai tikėjosi, kad atvykus šiemet situacija bus geresnė, bet pirmose treniruotėse daugelis sportininkų stengėsi suvaldyti slystančius bolidus.

„Šiandien trasoje nebuvo lengva. Danga buvo labai slidi. Žinau, kad visiems sąlygos vienodos, bet pilotuoti bolidą tokioje trasoje tikrai nebuvo itin malonu. Dėl bolido per daug nusiskundimų neturiu, bet turime kur padirbėti. Tačiau viską vertinant bendrai, diena praėjo neblogai“, - sakė M. Verstappenas.

„Žinoma, dabar naudojame kitokias padangas nei pernai. Ir žinoma, palyginus su praėjusiais metais, bolidų prispaudžiamoji jėga yra sumažėjusi. Bet trasoje tikrai nebuvo lengva. Gaila, jog taip yra, bet viskas susiję su padangomis, jų sušildymu ir tinkamu panaudojimu. Bet kaip jau sakiau, visiems situacija yra tokia pati.“


Komentarai (0)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas