M. Verstappenas lenktynėse tikisi pakovoti su „Mercedes“ pilotais (5)

M. Verstappenas lenktynėse tikisi pakovoti su „Mercedes“ pilotais
logo 2019 Rugpjūčio 31 d. 22:22, Red Bull Content Pool / Getty Images

Red Bull“ komandos lyderis Maxas Verstappenas Belgijos GP lenktynes sekmadienį pradės iš penktosios pozicijos - olandas kvalifikacijoje nusileido tiek abiem „Ferrari“, tiek „Mercedes“ pilotams.

Būtent su pastarosios komandos lenktynininkais M. Verstappenas tikisi pakovoti sekmadienio lenktynėse. Pasak olando, „Ferrari“ greitis tiesiosiose yra tiesiog per didelis, kad būtų galima užmegzti kovą dėl pergalės.

„Galiu pasakyti, kad šis savaitgalis mums kol kas yra sudėtingas. Kai tik norėdavome išgauti daugiau galios, susidurdavome su problemomis, todėl kvalifikacijoje turėjome rinktis konservatyvią strategiją. Tai nėra tai, ko mes norėjome.

Daug laiko prarasdavome tiesiosiose. Pozityvu yra tai, kad mes vis tiek buvome gana arti „Mercedes“ pilotų. Mums tai yra labai svarbu, nes būtent su jais rytoj ir bandysime kovoti.

Panašu, kad „Ferrari“ žengė žingsnį į priekį, jei kalbėsime apie greitį tiesiosiose. Net jei mums pavyks pagerinti savo greitį, negalėsime su jais kovoti“, - po kvalifikacijos kalbėjo M. Verstappenas.


Komentarai (5)
Ragaisis
| 09/03 10:06 Atsakyti
Gera kova buvo.. :))
Rimvydas Rozenas_2
| 09/01 12:58 Atsakyti
Nu taip,bota gali sūvalgyt jau starte.manau kovos bus tiek prieki tiek vidury,tiek galet(neskaitant wiliamsu)turet but veiksmo.idomu ar gerai startavus lec ferai netemps vet už ausu?
CBRV
| 09/01 11:08 Atsakyti
YZF
09/01 09:56

O tai jau su Ferrari nesitiki pakovoti? O tai kodel? Arkliu truksta? :/

P.S. Koki dar zingsni i prieki, jie yra tokie kokie buvo, tik Vengrija biski galvas RBR'ams apsuko.

SPA ir Monzos pergales is anksto visi (isskyrus F1 komentatorius, kurie dar ir dabar sapalioja, kad Mercedes jegaine pati galingiausia), atidave Ferrariui, tik kazin ar pasiims jie:),
YZF
| 09/01 09:56 Atsakyti
O tai jau su Ferrari nesitiki pakovoti? O tai kodel? Arkliu truksta? :/

P.S. Koki dar zingsni i prieki, jie yra tokie kokie buvo, tik Vengrija biski galvas RBR'ams apsuko.
LewisDNF
| 08/31 22:25 Atsakyti
Manau kad gali Maxas pabandyti pakovoti su Botto, bet podiumas sunkiai pasiekiamas įprastomis sąlygomis :))
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas