M. Verstappenas: man nelabai rūpi, kas yra mano komandos draugas (5)

M. Verstappenas: man nelabai rūpi, kas yra mano komandos draugas
logo 2019 Rugpjūčio 13 d. 16:41, Red Bull Content Pool / Getty Images

Red Bull“ komanda pirmadienį oficialiai pranešÄ—, kad nuo sezono pradžios Maxo Verstappeno komandos draugu buvęs Pierre'as Gasly yra priverstas užleisti savo vietą Alexanderiui Albonui, kuris iki šiol pilotavo „Toro Rosso“ ekipos bolidą. 

Apie galimą P. Gasly pakeitimą gandų pasigirsdavo nuolat, tačiau vienas iš „Red Bull“ vadovų Helmutas Marko tokius gandus ne kartą buvo paneigęs.

Komandos lyderis Maxas Verstappenas taip pat sureagavo į permainas „Red Bull“ gretose. Jaunasis olandas teigė, kad jaučia apmaudą dėl P. Gasly situacijos, tačiau tikino, jog jam nėra itin svarbu, kas bus jo komandos draugas.

„Žinoma, kad apmaudu dėl Pierre'o, bet jei atvirai, man nelabai rÅ«pi, kas yra mano komandos draugas. Svarbiausia, jog mes geriau pasirodytume su savo antruoju bolidu lenktynėse ir uždirbtume daugiau taškų komandai“, - bendraudamas su „Telegraaf“ teigė M. Verstappenas.

P. Gasly šÄ¯ sezoną pradėjo išties prastai. PrancÅ«zas kol kas yra surinkęs vos 63 taškus bei rikiuojasi šeštoje asmeninės įskaitos vietoje, kai tuo tarpu jo komandos draugas M. Verstappenas yra trečias su 181 tašku.


Komentarai (5)
rmntz
| 08/18 12:33 Atsakyti
Laikas jam būtų gauti komandos draugą kuris jį biški pakuklintų :D
EičJey
| 08/14 08:25 Atsakyti
Manau nė vienam TOP pilotų nerūpėtų ar Albonas ar Gaslis važiuos 3+ vietom žemiau..
mariusis
| 08/14 08:16 Atsakyti
IÅ¡ Å¡ito arogancijos neatimsi.
alphas
| 08/14 07:10 Atsakyti
"Svarbiausia, jog mes geriau pasirodytume su savo A N T R U O J U bolidu" - užsibukinęs Nr. PIRMĄ bičas... Maždaug "Ei, Fernandai, Liuisai, Sebastianai, Valteri, galit ateit, yra Nr. 2 vietelė" :)
D.H.
| 08/13 22:37 Atsakyti
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas