M. Verstappenas: man nesvarbu, kas taps komandos draugu

M. Verstappenas: man nesvarbu, kas taps komandos draugu
logo 2020 Spalio 27 d. 22:33, Red Bull Content Pool / Getty Images

Maxas Verstappenas teigia, kad jam nesvarbu kas taps jo komandos draugu. Olandui labiau rÅ«pi atsilikimas nuo „Mercedes“, nei kas taps antruoju „Red Bull“ pilotu kitais metais.

Ekipos vadovas Christianas Horneris patvirtino, kad Alexas Albonas liks komandoje iki sezono pabaigos. Tačiau kas bus M. Verstappeno komandos draugas kitais metais, kol kas nėra aišku. Jau kurį laiką kalbama apie Nico Hulkenbergo bei Sergio Perezo kandidatÅ«ras.

Duodamas interviu „Ziggo Sport“ sportininkas neslėpė, kad komanda kalbasi su juo apie tai, kas galėtų užimti kitą vietą. Bet piloto teigimu, galutinį sprendimą vis dėlto priims ekipa.

„Galų gale sprendžiu ne aš. Ne aš priimu tokius sprendimus. Žinoma, kad jie klausia mano nuomonės. Bet man nesvarbu, kas taps mano komandos draugu. Tad palaukime ir pamatysime“, - sakė M. Verstappenas.

Anot sportininko, patyręs komandos draugas bÅ«tų naudingas artimoje kovoje su „Mercedes“.

„Dabar didelio skirtumo nėra, nes mus ir „Mercedes“ skiria didelis skirtumas. Bet atkaklioje kovoje su jais, bÅ«tų šaunu turėti stiprų komandos draugą. Bet dabar tai nesvarbu.“

„Man reikėjo patyrusio komandos draugo kai debiutavau F-1. Nes pirmais metais daug ko nežinai, daug ko nesi bandęs, tau tiesiog trÅ«ksta patirties. Bet dabar, po penkių ar šešių metų, viskas gerai. Patyręs komandos draugas man nėra bÅ«tinas.“Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 2883
2. redworm 2851
3. Valerijonas 2848
4. berta 2847
5. Valode 2778