M. Verstappenas: man svarbiausia, kad bolidas būtų greitas (3)

M. Verstappenas: man svarbiausia, kad bolidas būtų greitas
logo Vasario 26 d. 14:18, Red Bull Content Pool / Getty Images

Red Bull“ komandoje jau tapo tradicija, kad iki paskutinio momento yra slepiamas naujas bolidas. Šiemet per pristatymą vietoje studijinių nuotraukų buvo parodyta kompiuterinė RB16B mašinos versija, o paskelbtame vaizdo įraše pilotai vairavo perdažytą RB15 bolidą – kadrų iš naujojo automobilio filmavimo dienos „Red Bull“ neparodė.

Kai Maxo Verstappeno paklausė apie tokį slaptumą, olandų pilotas iš karto pakeitė temą...

Maxas Verstappenas: „Iš tiesų, naujoji mašina yra labai panaši į pernykštę. Bolido spalvos nesikeitė jau pastaruosius 5 metus, o techniškai ji – praėjusių metų mašinos evoliucija, kaip ir pas kitas komandas.

Vienas dalykas, kuris man turi reikšmės – bolido greitis. Jis gali būti tiek rožinis, tiek violetinis, gražus arba ne, jei jis bus greitas, man daugiau nieko nereikės.

Išvadas daryti anksti. Naujo bolido įvažinėjimas vyko su demonstracinėmis „Pirelli“ padangomis, kurios labai skiriasi nuo lenktyninių. Paprasčiausiai reikėjo prasukti keletą ratų, norint įsitikinti, at tinkamai veikia visos sistemos.

Eksperimentas su sprinto lenktynėmis? Man patinka dabartinis formatas su vienomis pusantros valandos trukmės lenktynėmis sekmadieniais. Jei jūs turite gerus bolidus, sugebančius kovot dėl pergalių, o dėl jų kovoja kelios komandos, tada sprinto lenktynių nereikia. Nemanau, kad reikėtų ką nors keisti vien dėl to, kad žiūrovams būtų duota papildoma pramoga“.


Komentarai (3)
RBR
IP: d700dc4 | 02/26 15:54 Atsakyti
Is vienos puses bus idomu paziureti kas gausis is tu sprinto lenktyniu, bet is kitos puses sutinku su Maxu, kad nereiketu leistis i papildomas pramogas, o daugiau islaikyti sportini reglamenta. Jau ir taip daugelis automobiliu sporto nelaiko tikru sportu
Belekas
IP: 5085aa9 | 02/26 15:33 Atsakyti
Zinoma, patikimumas jam nerupi, nes taip ar taip sudauzys ir nebaigs lenktyniu :D
×

TOP naujienos